Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Savižudybė - žmogaus baimė gyventi
2013-09-04
img

Savižudybė - labai sudėtingas reiškinys. Ji beveik visada yra procesas, trunkantis ilgą laiką, ir tik paskutinis savižudiškas veiksmas būna staigus ir netikėtas. Paprastai savižudybės priežastis yra problema, išeities iš kurios žmogus ieško ir, negalėdamas rasti, nusprendžia pasitraukti iš gyvenimo, kad tik kančia pasibaigtų. Savižudybę sunku paaiškinti kuriuo nors vienu rizikos veiksniu ar priežastimi ir dažniausiai žmogaus apsisprendimą palikti šį pasaulį nulemia ne stresas ar problema, o paties žmogaus požiūris į jį ištikusias negandas. Taigi daugumos savižudybių vis dėlto galima išvengti.

null
Birželio 26-oji – Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena
2013-06-26
img

Birželio 26-oji - Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena. Ši diena Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos iniciatyva minima jau nuo 1987 metų. Jos tikslas padėti kurti visuomenę ir bendruomenes laisvas nuo nelegalių narkotikų ir jų vartojimo. Kiekvienais metais Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikalstamumo kontrolės biuras paskelbia skirtingą šios dienos temą. 2013 metais Tarptautinės kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda dienos tema yra "Svaiginimasis sveikata, ne narkotikais".

null
Pasaulinė diena be tabako 2013
2013-05-31
img
Gegužės 31 d. - Pasaulinė diena be tabako. Šiemet Pasaulinė sveikatos organizacija ne tik kviečia nerūkyti patiems, bet ir mažinti tabako populiarinimą, reklamavimą.
null
Baltijos šalių karo psichologai per padidinamąjį stiklą pažvelgė į dalinių mikroklimatą
2013-05-20
img
Gegužės 16 - 17 d. Lietuvos kariuomenės Daktaro Jono Basanavičiaus Karo medicinos tarnyboje vyko šeštoji Baltijos šalių karo psichologų konferencija, kurioje specialistai aptarė trijų Baltijos šalių karinių dalinių psichologinį mikroklimatą ir jo gerinimo galimybes. Pirmąją konferencijos dieną vyko kariškių ir šios srities specialistų pristatymai, o antrąją bendros darbo grupės planavo priemones, kurios padėtų karinių vienetų vadams pasiekti teigiamų rezultatų.
null
Diena, kviečianti apsirūpinti didžiausiais turtais
2013-04-04
img
Skamba viliojančiai? Kalbu apie balandžio 7-ąją. Ir ne apie materialius turtus. Nors praradus šiuos, prarandami ir visi kiti. Ar bent jau praranda prasmę.
null
Pats sau psichologas
2013-03-21
img

Kartais susiduriame su konfliktinėmis situacijomis ir kritiniais, kriziniais, nemaloniais įvykiais, kurie išveda mus iš pusiausvyros. Šie varginantys sunkumai yra mūsų kasdienybės dalis, bet jei žmogus nebando su jais susidoroti, tada ilgainiui tai gali neigiamai atsiliepti jo sveikatai ir produktyvumui. Tai ypač aktualu kariuomenėje! Gerai, kai pavyksta pačiam save nuraminti, išlaikyti vidinę pusiausvyrą arba kai šalia yra specialistas ar artimas žmogus, kuris gali suteikti emocinę pagalbą. Bet ką daryti, kai esi vienas kaip pirštas ir žemė slysta iš po kojų?

null
Po Jungtinės konferencijos
2013-02-04
img
Vasario 1 d. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe įvyko Jungtinė konferencija „Kaip tampama milžinais? Psichologinio nusiteikimo reikšmė kariui, padaliniui, sistemai". Konferenciją organizavo savo veiklos penkmetį mininti Psichologinės paramos grupė ir Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas.
null
Jungtinė konferencija
2013-01-16
img

Psichologinės paramos grupė, vienijanti krašto apsaugos sistemos psichologus, minėdama savo veiklos penkmetį ir Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas š. m. vasario 1 d. organizuoja jungtinę konferenciją "Kaip tampama milžinais? Psichologinio nusiteikimo reikšmė kariui, padaliniui, sistemai"

null
Pasiruoškime šventėms
2012-11-29
img

Artėja ko gero svarbiausios, ilgiausios ir džiaugsmingiausios metų šventės. Ruošiame dovanas artimiesiems ir draugams. O ką galėtume padovanoti sau, kad šventinė nuotaika būtų skaidri ir širdyje būtų šviesu, tiesiog, kad būtume laimingi. Nes visi žinome, kad laimingi žmonės spinduliuoja energiją ir gyvenimo džiaugsmą, jie sugeba į daugelį dalykų žvelgti iš gerosios pusės, jiems dažniausiai sekasi, o ir aplinkiniams geriau šalia laimingųjų.
Nors nėra vieningo laimės recepto, o ir laimę kiekvienas suprantame savaip, patarimų, kaip savo gyvenimą padaryti laimingesniu galime duoti.

null
Savipagalbos grupė žmonėms, patyrusiems netektis
2012-10-29
img

Lietuvos kariuomenės Ordinariato Vilniaus Šv. Ignoto bažnyčioje pradedama savipagalbos grupė žmonėms, patyrusiems netektis. Kviečiame visus, kurie patyrė sunkumus, išgyvenant artimo žmogaus, draugo, bendradarbio mirtį, prarado sveikatą ar susidūrė su skyrybų skausmu.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media