Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Gyvybė kario akimis - pokalbis LRT radijuje
2018-04-09
img
Gyvybė kario akimis. Siekdami užtikrinti šalies saugumą, kariai įgyja teisę panaudoti ginklą ir atimti žmogaus gyvybę. Dažnai tai yra neišvengiama. Bet ką ši teisė arba pareiga reiškia žmonėms, kurie ją turi? Kaip jie parengiami misijoms ir kokie iš jų sugrįžta ne tik fiziškai, bet ir emociškai?
null
Savaitė „Be Patyčių“ - kovo 19 – 25 dienomis
2018-03-19
img

Ne taip seniai teko kalbėtis su vienu karininku apie tai, kiek mes kariuomenėje susiduriame su patyčiomis. Jis labai suabejojo, kad tai gali būti tarp profesionaliosios tarnybos karių – „galbūt tik tarp šauktinių“. Labai norėtųsi tuo tikėti, tačiau pasitikslinti ar mes vienodai suprantame kas slepiasi po žodžiu ,,patyčios“ ir kaip į jas reikėtų reaguoti, manau, šią savaitę pats laikas.

null
Vado autoritetas – nuo psichologijos iki strategijos
2018-02-20
img

 

Vasario 1 d., ketvirtadienį, Lietuvos karo akademijoje Vilniuje įvyko konferencija tema „Vado autoritetas – nuo psichologijos iki strategijos“. Renginį organizavo krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupė, minėdama savo įkūrimo 10-metį.

null
PPG konferencija „Vado autoritetas – nuo psichologijos iki strategijos
2018-01-15
img
2018 m. vasario 1 d. krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupė, vienijanti visus  krašto apsaugos sistemoje tarnaujančius psichologus, minėdama savo įkūrimo 10-metį, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (Šilo g. 5A, Vilnius) organizuoja konferenciją „Vado autoritetas – nuo psichologijos iki strategijos".
null
Savižudybė. Mums neaktualu (?)
2017-11-06
img
Jautrios temos visada yra sunkios. Kalbėjimas apie savižudybes, kaip ir apie kitas su nemaloniais jausmais ar išgyvenimais susijusias temas, mūsų visuomenėje neretai vis dar yra tabu - šių temų vengiama, apie jas nekalbama. Galbūt tai yra viena iš priežasčių, kodėl įvairūs mūsų šalies psichikos sveikatos rodikliai - savižudybių skaičius, patyčių, smurto mastai - vieni prasčiausių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Ne išimtis - krašto apsaugos sistema.
null
Ar kario motyvacija – vado elgesio pasekmė?
2017-10-02
img

Dažnai kariuomenėje keliami klausimai apie tai, kas šiandien galėtų motyvuoti eilinius karius tarnybai. Ypač šie klausimai aktualūs tiesiogiai su šauktiniais kariais dirbantiems profesinės karo tarnybos kariams. Įdomu tai, kad dažnai mums gali atrodyti, jog tie motyvuojantys veiksniai turi būti kažkokie ypatingi, gudrūs metodai, kuriuos pritaikius kaip burtų lazdele mes priversime kitą elgtis taip, kaip norime. Kaip yra iš tiesų?

null
Ministras R. Karoblis susitiko su Krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupės atstovais
2017-09-05
img

  

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitiko su krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupės atstovais ir aptarė šios grupės veiklą.

null
Į atsargą išleista Karo psichologijos skyriaus viršininkė kpt. Ramutė Vaičaitienė
2017-05-12
img

 

2017 m. gegužės 11 d. Karo medicinos tarnyboje vyko iškilminga rikiuotė, skirta Karo psichologijos skyriaus viršininkės kpt. Ramutės Vaičaitienės išleidimui į atsargą

null
Vasario 4-oji – pasaulinė kovos su vėžiu diena
2017-02-02
img
Vasario 4 d. minime pasaulinę kovos su vėžiu dieną. Turbūt nerasime šeimos ar giminės, kurios nebūtų palietusi ši, XX amžiaus maru vadinama, liga. Nepaisant to visuomenėje vis dar vengiama apie ją kalbėti, gausu įvairių mitų ir sergančiųjų stigmatizavimo. Tai ne tik nepadeda sergantiesiems ir jų artimiesiems, bet ir trukdo gauti visokeriopą pagalbą.
null
AŠ GALIU nerūkyti 1 dieną!
2016-11-16
img

 

Karo psichologai skelbia akciją skirtą lapkričio 17-tai dienai - tarptautinei nerūkymo dienai. „AŠ GALIU nerūkyti 1 dieną!"

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media