Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės karių pergalė šaudymo varžybose Latvijoje

2019-03-04
image

Vasario 28 - kovo 2 dienomis Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės profesinės karo tarnybos kariai ir kariai savanoriai sėkmingai dalyvavo tarptautinėse šaudymo varžybose, Latvijoje.

Šiemet, tai jau 26-osios latvių organizuojamos tarptautinės varžybos, skirtos pulkininko Oskaro Kalpako (Oskars Kalpaks) garbei. Pulkininkas O. Kalpakas vienas iš pirmųjų Latvijos kariuomenės kūrėjų ir vadų, žuvęs 1919 m. kovose už Latvijos Nepriklausomybę.

 

Latvijos savanorių pajėgų (Zemessardzes) ir Latvijos šaudymo asociacijos organizuojamose tarptautinėse varžybose dalyvavo 13 komandų iš įvairių Europos šalių (Latvija, Lietuva, Estija, Lenkija, Italija, Didžioji Britanija, Olandija, Švedija). Lietuvai atstovavo 3 komandos, kurios visos užėmė prizines vietas: 1-ąją vietą GLOCK 17 situacinio šaudymo (DPVA) rungtyje, 3-iąją vietą tikslaus šaudymo iš tarnybinio ginklo (DPV) rungtyje ir 2-ąją vietą bendroje įskaitoje.

 

Šiose varžybose Prisikėlimo rinktinės kariai dalyvauja jau penktą kartą. 2017 m. rinktinės kariams pavyko užimti 3-iąją vietą Carl Gustaf M45 (pistoleto kulkosvaidžio) rungtyje. Šių karių pasiekimai - puikus pavyzdys kitiems Rinktinės kariams, jog aktyvus ir komandinis darbas leidžia pasiekti gerų rezultatų. Šie kariai ragina savo kolegas kartu aktyviau sportuoti ir taip labiau sustiprinti savo komandos, bei savo individualius įgūdžius, aktyviau dalyvauti ne tik Lietuvos kariuomenės čempionatuose, bet ir tarptautinėse varžybose ir taip ginti Rinktinės garbę.

 

Nuotraukos vyr. ltn. Juliaus Svirušio


 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media