Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

PAG-8 karių artimiesiems ir Žemaičių rinktinės kariams - Kalėdinė šventė Jūrų muziejuje

2008-12-22

Gruodžio 20 dieną Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas buvo pilnas šurmulio ir vaikų klegesio. Į Kalėdinę šventę delfinariume buvo pakviesti visi PAG-8 karių artimieji, jų vaikučiai ir Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai. Šventė prasidėjo Kalėdų Senelio pasirodymu po vandeniu. Šventės dalyviai per iliuminatoriaus stiklą galėjo susiliesti su Kalėdų Seneliu delnais, o tai jiems žadėjo visų svajonių išsipildymą. Vėliau, visiems sugužėjus į delfinų pasirodymo salę, savo šventinę programą pradėjo draugiški delfinai, kurių buvo net aštuoni. Vėliau sekė Kalifornijos jūrų liūtų pasirodymas.

Pasibaigus delfinariumo gyventojų šventinei programai, į salę pasveikinti susirinkusių žiūrovų atkeliavo Kalėdų Senelis. Jam karių vaikučiai deklamavo eiles, dainavo daineles. Po visų gražių eilių ir dainelių Senelis visus vaikučius pakvietė pasiimti kalėdinių dovanėlių.

Šiuo gražiu renginiu siekiama palaikyti kuo glaudesnius ryšius su karių, išvykusių tarnauti į tarptautinę misiją Afganistane, artimaisiais. Šventė paliko neišdildomą įspūdį tiek suaugusiųjų, tiek vaikučių atmintyje.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media