Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Plungės savanoriai dalyvavo moksleivių projekte ”Lietuva – tai aš”

2007-10-15

Nuo praėjusių metų pabaigos Plungės rajono Narvaišų pagrindinė mokykla vykdo projektą ”Lietuva – tai aš”. Įgyvendinant šį projektą, kurio tema ”Pilietiškumas ir demokratija”, mokykla organizuoja įvairius renginius. Dar birželio mėnesį buvo surengta išvyka į Lietuvos didžiojo etmono Jonušo Radvilos mokomąjį pulką Rukloje. Čia vaikai daug pamatė ir sužinojo apie šiuolaikinę Lietuvos kariuomenę.

Daug įspūdžių ir didelio susidomėjimo sulaukė sporto šventė, įvykusi spalio 12 dieną. Šįkart į pagalbą šventės organizatoriai pasikvietė KASP Žemaičių rinktinės Plungės kuopos karius. 303 pėstininkų kuopos vadas kpt. Vidmantas Mončys mielai sutiko bendradarbiauti įgyvendinant šį projektą. Kariai mokiniams surengė ginklų ir ekipuotės parodą, atliko parodomąją programą (skyriaus ataka) su dūmų uždanga. Vėliau vyko įvairios sportinės varžybos: vaikai rungėsi virvės traukimo rungtyje su kariais, vyko tritaškių, baudų mėtymo konkursai, lenktynės su kojokais. Negana to, sportiškai nusiteikę visi šventės dalyviai – moksleiviai ir kariai, įveikė 5 ir 7 kilometrų žygio trasas. Nors tą dieną lijo ir pūtė stiprokas vėjas, žygeiviai nepabūgo sunkumų. Šventę vainikavo ąžuoliuko pasodinimas šalia Narvaišų pagrindinės mokyklos.

303 pėstininkų kuopos vadas kpt. Vidmantas Mončys yra aktyvus Plungės bendruomenės narys ir noriai bei aktyviai prisideda organizuojant įvairius jaunimo projektus. ”Mes stengiamės kuo dažniau būti tarp jaunų žmonių ir tikimės, kad vieną dieną jie taps kariais savanoriais”, – kalbėjo kuopos vadas.

2012-03-01 15:31

hnkxtup

v3hgKj tcgswnbpnscp
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media