Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nauja užduotis

2007-10-22

Anykštėnas Karolis Morkūnas, baigęs vidurinę mokyklą, įstojo į Lietuvos karo akademiją. Tapęs karininku paskirtas į J.Radvilos mokomąjį pulką būrio vadu. Vėliau tęsė tarnybą Vytauto rinktinėje kuopos vado pavaduotoju, dalyvavo misijoje Kosove, vadovavo būriui KFOR-12.

2007 m. liepos mėnesį kpt. K. Morkūnas paskirtas Vyčio rinktinės 501 kuopos vadu. Dabar prasideda naujas tarpsnis jo biografijoje. Kartu su LITCON 10 būrio kariais kpt. K. Morkūnas išvyko į Iraką ir nuo spalio 22 dienos jis jau sąveikos karininkas tarptautiniame kontingente.

LITCON-10 būrį sudaro apie 40 Geležinio Vilko brigados Algirdo bataliono karių, jam vadovauja vyr. ltn. Gediminas Ališauskas.

Lietuviai pusę metų kartu su amerikiečiais tarnaus JAV pėstininkų divizijos atsakomybės zonoje Al Kuto rajone, į pietryčius nuo Bagdado. Mūsiškiai grįžta į šį regioną po trijų mėnesių pertraukos.

Prieš išvykdami į misiją Irake, LITCON-10 būrio kariai kartu su amerikiečiais dalyvaus dviejų savaičių trukmės pasirengimo mokymuose Kuveite.

2012-03-01 20:10

ymyriooju

Bk1Bxa egsfuiyenylz
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media