Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nustebino dėmesys

2006-11-25

Lapkričio 23-iąją iš Krašto apsaugos ministerijos gavusi raštišką sveikinimą ir pakvietimą dalyvauti Lietuvos kariuomenės dienos šventėje, vykusioje Vilniaus Siemenso arenoje, buvau maloniai nustebinta. Juk aš nesu šios tarnybos darbuotoja, o mano vyras kpt. Arturas Gorochovenka nuo lapkričio 7 dienos dalyvauja tarptautinėje misijoje Afganistane.

Siemenso arenoje buvo susirinkę keli tūkstančiai uniformuotų pareigūnų. Iškilminga aplinka bei įspūdinga roko opera ,,Jūratė ir Kastytis” sužavėjo mane ir dukrą Deimantę.

 Tai pirmas kartas, kai man, karininko žmonai, buvo parodytas toks dėmesys Lietuvos kariuomenės dienos proga. Smagu, kad Dainavos rinktinė padėjo man ir mano dukrai nuvykti į Vilnių.

Koncerte patirtus įspūdžius telefonu papasakojau ir savo vyrui, kuris pasidžiaugė tiek ministerijos, tiek Dainavos rinktinės parodytu dėmesiu. Apie pastarojo svarbą tokiu laikotarpiu, kai pusę metų su vaikais tenka gyventi be vyro ir tėvo, gali suprasti tik tie, kurie patyrė panašią dalią.

Daiva Gorochovenkienė, Alytus

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media