Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

TRIDENT JUNCTURE 2018 (TRIŠAKĖ JUNGTIS 2018) PRATYBŲ BAIGIAMOJI PLANAVIMO KONFERENCIJA NORVEGIJOJE

2018-07-17
image
2018 m. rugsėjo - gruodžio mėnesiais vyks NATO NRF19 pajėgų vertinamosios pratybos Norvegijoje „TRIDENT JUNCTURE2018.
Atsižvelgiant į tai, kad Logistikos valdyba (toliau - LV) į NRF19 pajėgas deleguoja savo vienetus, planuojamas LV vienetų dalyvavimas šiose pratybose. Pratybos bus vienos didžiausių NATO pratybų, kurių metu tikimasi, kad Norvegijoje dislokuosis ir dalyvaus iki 40000 karių.
LV į pratybas deleguoja Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendros paramos logistikos bataliono priešakinis kuro užpylimo vienetą, HPGS- (hybrid power generator system, Hibridinis elektros energijos generatorius) skyrių, Jungtinės paramos logistikos grupę. Pratybose be LV vienetų taip pat dalyvauja Karo policijos skyrius bei Sausumos ir Jūrų pajėgų vienetai.
Liepos 9-13 d. Norvegijoje buvo organizuojama šių pratybų galutinė planavimo konferencija, kurioje dalyvavo LV vadovybės štabo karininkas mjr. Saulius Talačka.
Konferencijos metu buvo pristatytas pratybų planas bei atlikti paskutiniai susiderinimai bei uždarytas planavimo procesas.

Šiuo metu laukiama pratybų vykdymo pradžios. Jungtinės paramos logistikos karininkas pratybose startuoja jau rugsėjo mėnesį, dalyvaujantys vienetai prisijungs spalį.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media