Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdybojos 17 -ųjų įkūrimo metinių minėjimas ir vyriausiojo puskarininkio pristatymas

2018-05-08
image
Gegužės 7 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje vyko iškilmingas Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos įkūrimo metinių minėjimas ir Logistikos valdybos pajėgų vyriausiojo puskarininkio pristatymo ceremonija.
Ceremonijoje dalyvavo Logistikos valdybos štabo viršininkas, vykdantis Logistikos valdybos vado funkcijas plk. ltn. Eimantas Juodzevičius, Lietuvos kariuomenės vyriausiasis puskarininkis srž. mjr. Dainius Snarskis, Logistikos valdybos padalinių vadai, viršininkas ir direktorius, taip pat Logistikos valdybos, pajėgų ir Vilniaus įgulos vyriausieji puskarininkiai, kolegos ir kariai.
,,Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos pajėgos per 17 metų išaugo ir patobulėjo vykdydamos savo pagrindinį tikslą - efektyviai rengti ir palaikyti logistinius pajėgumus, kurie užtikrintų Krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių logistinį aprūpinimą ir paramą Lietuvoje ir už jos ribų. Svarbu pažymėti, kad kiti Lietuvos kariuomenės padalinai negalėtų taip gerai vykdyti savo funkcijų, jei logistai neprisidėtų. Mes esame svarbi grandis kariuomenės veiklos procesuose", - sakė Logistikos valdybos štabo viršininkas plk. ltn. Eimantas Juodzevičius.
Ceremonijos metu taip pat buvo pristatytas Logistikos valdybos pajėgų vyriausiasis puskarininkis srž. mjr. Eglandas Višinskas.
Tarnybą Logistikos valdyboje pradedančiam vyriausiam puskarininkiui Logistikos valdybos štabo viršininkas plk. ltn. Eimantas Juodzevičius palinkėjo kuo greičiau įsilieti į naują kolektyvą, susipažinti su aktualijomis ir kariais.
Srž. mjr. Eglandas Višinskas yra gimęs 1973 m. spalio 31 d., Kaune. Karinę tarnybą pradėjo 1992 metais. Logistikos valdybos vyriausiasis puskarininkis tarnavo Svarbių Lietuvos Respublikos objektų atskirajame apsaugos batalione, Civilinės saugos departamente, Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media