Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdyboje – kasmetinis logistų susirinkimas

2018-12-03
image

2018 m. paskutinę lapkričio savaitę Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje vyko kasmetinis logistų susirinikmas, kuriame dalyvavo Logistikos valdybos vadas, Gynybos resursų agentūros ir FAD atstovai, taip pat už logistiką atsakingi asmenys iš Gynybos štabo, Sausumos pajėgų nuo brigados lygmens, Karinių jūrų ir oro pajėgų, Specialiųjų operacijų pajėgų bei atskirų karinių vienetų. Susitikimo pradžioje visi dalyviai buvo pakartotinai supažindinti su LV vienetų pagrindinėmis vykdomomis funkcijomis  ir užduotimis, kurios yra neatsiejamos nuo bendros paramos ir aprūpinimo LK pajėgoms funkcijų. Antroje susitikimo dalyje LV atstovai atsakė į iš anksto LK pajėgų pateiktus klausimus, taip pat akyviai buvo diskutuota atsargų planavimo, įsigijimo klausimais.

Be kita ko buvo paliestas eFP karių maitinimo tobulinimo ir lankstesnio valgiaraščio pritaikymo galimybės. Tokio pobūdžio bendras logistikos specialistų susirinkimas, reikalingas pasidalinti esamomis problemomis  ir teikti siūlymus aukščiausiajai vadovybei sprendimams priimti, ir ateityje bus organizuojamas 1/ 2 kartus per metus.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media