Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2015 metai

Lietuvos karo aviacijos švenčių apybraižos pristatytos Tauragėje
2015-12-02
img

Gruodžio pirmoji diena B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje buvo sparnuota. Žurnalo „Aviacijos pasaulis" redakcija atvyko ne tik pristatyti savo žurnalo, bet ir knygos Karinių oro pajėgų viešųjų ryšių vyr. specialisto Gintauto Deksnio knygos "Kilkime".

null
Lietuvos Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos pirmajame radiolokaciniame poste buvo surengta iškilminga kapsulės įkasimo ceremonija
2015-11-27
img

Šiandien Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos pirmojo radiolokacinio posto (Prienų rajonas) teritorijoje buvo surengta iškilminga kapsulės įkasimo ceremonija. Ji skirta pažymėti karinės infrastruktūros, reikalingos naujiems ilgojo siekio radarams įrengti radiolokacijos postuose, statybų pradžią ir įamžino vieną svarbiausių Lietuvos oro gynybos sutvirtinimo momentų bei svarų indėlį į bendrą NATO oro erdvės saugumo užtikrinimą.

null
Kauno įguloje paminėtos 97–osios Lietuvos kariuomenės įkūrimo metinės
2015-11-23
img

Lietuvos kariuomenės dienai skirti renginiai Kauno įguloje pradėti lapkričio 20 d. organizuotu Kauno miesto ir rajono mokyklų ir gimnazijų 9-12 klasių mokinių finalinis karinės-patriotinės dainos konkursu, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2 -osios rinktinės edukaciniu projektu „Pabūk kariu vieną dieną" Prekybos ir pramogų centre „Akropolis".

null
KOP Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje lankėsi Kariuomenės vadas
2015-11-19
img

2015 m. lapkričio 19 dieną Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas-Vytautas Žukas lankėsi Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos štabe, Kaune. Kariuomenės vadas susipažino su Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos struktūra, veikla ir uždaviniais.

null
Karinių oro pajėgų vado sveikinimas Lietuvos kariuomenės dienos proga
2015-11-18
img
Karinių oro pajėgų vado sveikinimas Lietuvos kariuomenės dienos proga.
null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno apskrities viešaja biblioteka
2015-11-10
img

Lapkričio 9 d. iškilmingai pasirašyta ilgametę partnerystę su Lietuvos kariuomenės (LK) Karinėmis oro pajėgomis (KOP) įtvirtinanti bendradarbiavimo sutartis. Ją pasirašė Kauno apskrities viešosios bibliotekos (KAVB) direktorė Asta Naudžiūnienė ir KOP vadas pulkininkas Audronis Navickas. Bibliotekos ir KOP planuose numatytas bendradarbiavimas rengiant bendrus projektus, organizuojant renginius ir kitas visuomenei aktualias veiklas, dalijimasis patirtimi bei abipusiškai naudinga parama.

null
Karinių oro pajėgų vadas dalyvavo susitikime su Čekijos karinių oro pajėgų vadu
2015-11-03
img

2015 m. lapkričio 2-3 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje lankėsi Čekijos karinių oro pajėgų vadas brg. gen. Libor Štefánek ir jį lydinti delegacija. Svečius pasitiko Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas plk. Audronis Navickas, Aviacijos bazės vadas plk. ltn. Marius Matulaitis. Vizito tikslas - susipažinti su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgomis ir aptarti tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes ir poreikius.

null
Prieš Vėlines pagerbti amžinam poilsiui atgulę karo lakūnai ir kariai
2015-10-30
img

Spalio 29 d. artėjant Visų šventųjų ir Mirusiųjų pagerbimo dienai Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų kariai drauge su Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų asociacijos narėmis pagerbė Nepriklausomybės kovose, Tarpukaryje ir Nepriklausomybės metu Karinėms oro pajėgoms vadovavusių generolų, bei žuvusių karo lakūnų ir karių atminimą.

null
JAV karių vizitas Oro gynybos batalione
2015-10-30
img

Š. m. spalio 27 d., pagal dvišalio bendradarbiavimo planus, į Oro gynybos batalioną atvyko marojas Francis Charles Brown ir seržantas majoras Dennis Robert Seaman, kurie vedė paskaitas oro gynybos tema bataliono karininkams ir puskarininkiams.

null
Oro gynybos bataliono kariai pagerbė žuvusių karių atminimą
2015-10-30
img

Š.m. spalio 30 d. LK Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai ir karininkai pagerbė žuvusių karių atminimą Radviliškio kapinėse.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media