Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Įvyko kalėdinis Oro gynybos bataliono krepšinio čempionatas

2015-12-15
image

Š. m. gruodžio 15 d. nuo pat ankstyvo ryto, bataliono kariai buvo nusiteikę itin sportiškai, nes laukė svarbus krepšinio čempionatas, kuriame turėjo dalyvauti visų baterijų ir štabo komandos.
Kadangi šio čempionato metu turėjo būti išrinkta pati sportiškiausia bataliono krepšinio komanda, kariai buvo nusiteikę labai aktyviai ir sportiškai.
Iš šešių, čmpionate dalyvavusių komandų, geriausia pripažinta bataliono Štabo komanda, užėmusi 1vietą, 2-ąją vietą iškovojo Apžvalgos radarų baterija, o 3 vietą laimėjo - 2 oro gynybos baterijos komanda.
Bataliono vadas, mjr. Vitalijus Sadrejevas, stebėjęs šias rungtynes, liko labai patenkintas karių laimėjimais. Pasibaigus čempionatui, Vadas padėkojo ne tik kariams už puikų žaidimą, bet ir teisėjams, kurie geranoriškai prisidėjo prie šio čempionato organizavimo.
Oro gynybos batalionas dėkingas Radviliškio Sporto arenos šeimininkams už suteiktą galimybę pasinaudoti šios arenos sale.

KOP OGB informacija ir nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media