Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aviacijos bazės kariai kariai lankėsi vaikų namuose Šiauliuose

2015-12-21
image

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje tapo tradicija prieš metų šventes aplankyti pačius mažiausius Šiaulių gyventojus, Šiaulių miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų auklėtinius. Jau aštuntus metus iš eilės Aviacijos bazės kariai organizuoja labdaros akciją, kurios metu Aviacijos bazės ir NATO Oro policijos misiją atliekantys kariai bei Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai aukoja drabužėlius, žaislus, higienos reikmenis arba pinigėlius, už kuriuos perkamos būtiniausios trūkstamos priemonės kūdikiams.
Š. m. gruodžio 18 d. pilną maišą dovanų ir Kalėdinę šilumą kūdikių namų mažiesiems gyventojams atgabeno Kalėdų senelis, lydimas gausaus būrio karių ir Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų. Šiemet kariškiai ir policijos pareigūnai į kūdikį namus atvežė dovanų už daugiau nei du tūkstančius eurų.
Jau tris su puse mėnesio NATO oro policijos misiją vykdančio Vengrijos kontingento kariai, ne kartą lankėsi ir anksčiau, taip pat buvo pasikvietę mažylius į svečius pas save, o š. m. gruodžio 29 d. mažuosius vašins naujametiniais pyragais.

Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė A. Kardašienė džiaugėsi, kad mažuosius nuolat lanko kariai ir pareigūnai, kad namams nuolat suteikiama įvairiapusė pagalba, dėkodama ji sakė „aš labai dėkinga, kad gerų žmonių dėka mūsų vaikų namai gali tinkamai rūpintis šių namų gyventojais, labiausiai ačiū už tai, kad dalinatės savo šiluma ir dėmesiu su mūsų mažaisiais, tai yra svarbiausia."

 

KOP AB informacija ir nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media