Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Akcijai „Knygų Kalėdos“ knygas dovanojo Karinių oro pajėgų vadovybė

2015-12-11
image

Gruodžio 10 d. Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) vadovybė atsiliepdama į jau penktą kartą J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos", lankėsi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (toliau - KAVB) ir padovanojo istorinių knygų apie Lietuvos kariuomenę bei aviaciją. Vizito metu Karinių oro pajėgų vadas plk. A. Navickas kartu su bibliotekos direktore A. Naudžiūniene aptarė neseniai pasirašytos bendradarbiavimo sutarties veiklas ir ateinančių metų bendrus projektus, skirtus ugdyti pilietiškumą ir tautinę savimonę, skatinti skaitymą, populiarinti Lietuvos kariuomenę Kauno regione ir visoje Lietuvoje. Vėliau bibliotekos atstovai pakvietė į ekskursiją po biblioteką, kurioje supažindino su pagrindine veikla, muziejine paroda „Ekspozicija. Senoji biblioteka", pristatė saugomus tarpukarinius ir šių dienų leidinius apie karybą bei karo aviaciją.

KOP su KAVB įvairių projektų forma bendradarbiauja jau ne vienerius metus. Š. m. lapkričio 9 d. buvo iškilmingai pasirašyta ilgametę partnerystę įtvirtinanti bendradarbiavimo sutartis.

Informacija KOP ir KAVB, nuotr. KAVB

2016-01-07 00:21

Zavrina

This is the pefrcet post for me to find at this time
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media