Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių oro pajėgų sraigtasparnis nutraukė Baltijos jūroje ties Lietuva ir Latvija dingusio krovininio laivo „SWE Carrier“ įgulos nario paiešką

2018-09-25
image

 

Rugsėjo 25 d. 9.20 val. Karinių oro pajėgų sraigtasparnis nutraukė dingusio krovininio laivo „SWE Carrier" įgulos nario paieškos ir gelbėjimo operaciją. Asmens buvo ieškoma nedelsiant, kai Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras rugsėjo 24 d. 23.48 val. gavo pranešimą. Paskutinį kartą asmuo buvo matytas praplaukiant Liepojos uosto plūdurą.

 

Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnis „Dauphin“ AS-365 iš I-ojo paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje buvo pakeltas į orą ir ieškojo dingusio įgulos nario visą naktį. Paryčiais, apie 5 val. paieškos  operacija buvo laikinai sustabdyta dėl prasto matomumo ir atnaujinta prieš 8 val. ryto.

 

Dingusio asmens toliau ieško Latvijos karinis laivas P08 ir sraigtasparnis Latvijos atsakomybės teritorijoje.

 

Laivas „Swe Carrier“ nekeisdamas kurso tęsė kelionę į paskirties uostą Gdynia, Lenkijoje. Jis paieškos ir gelbėjimo operacijoje nedalyvavo.


 


Kontaktinis asmuo kmd. ltn. Ramūnas Kažerskas 8 698 18196, el. paštas ramunas.kazerskas@mil.lt


Ievos Budzeikaitės asociatyvi nuotr.


 

 
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media