Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

LDK Algirdo bataliono kariai kartu su sąjungininkais iš JAV treniruojasi vykdyti karines operacijas Pabradės poligone

2018-09-26
image

JAV kariuomenės 7-ojo kavalerijos pulko ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono minosvaidininkų pratybos, po dviejų savaičių pasiekė kulminaciją. Pratybose dalyvaujantys vienetai savaitę laiko vykdė karines operacijas Gen. S. Žukausko poligone, bei treniravosi ir atliko kovinius šaudymus naujai atidarytoje sunkiųjų ginklų šaudykloje. 


„Naujoji šaudykla suteikia galimybes šaudyti ne tik su pėstininkų kovos mašinomis, bet ir su tankais, naudojant inertinius šaudmenis. Tai sudaro sąlygas modeliuoti pratybas pasitelkiant įvairių ginklų paramą ir atidirbinėti taktinius veiksmus.“ – kalbėjo LDK Algirdo MPB Sunkiosios ginkluotės kuopos vadas kpt. Vytis Ščiukas. 


Bendrose pratybose Algirdiečiai ne tik gerina tarpusavio sąveiką, bet ir atlieka pasiruošimą gruodį Vokietijoje vyksiančioms didelio masto pratyboms „Combined Resolve XI“. Pastarąją savaitę
Gen. S. Žukausko poligone treniravosi JAV kariuomenės 7-ojo kavalerijos pulko, Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės kariai. Pratybose JAV kariuomenės pėstininkų kuopą sunkiųjų minosvaidžių ugnimi rėmė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai. Koviniuose šaudymuose naujojoje šaudykloje dalyvavo JAV kariuomenės pagrindiniai mūšio tankai M1 „Abrams“ ir šarvuočiai „Bradley“. 


LDK Algirdo MPB informacija

Nuotraukos vyr. eil. Arnas Čemerka

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media