Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos bataliono šauktiniai įveikė „Oro gynybininko išbandymų kelią

2018-07-27
image

Liepos 27 d. - Oro gynybos bataliono Nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai pademonstravo ištvermę ir sėkmingai įveikė „Oro gynybininko išbandymų kelią". Kariai turėjo įvykdyti skirtingo pobūdžio užduotis: šliaužti vandens ir purvo kanalais, lįsti pro tunelius apraizgytus spygliuota viela, tempti dėžes su šaudmenimis, virvės pagalba kėltis per vandens telkinius, bėgti ir šokinėti per įvairias kliūtis.


Po „išbandymų" kelio bataliono vadas pasveikino visus NPPKT karius ir įteikė pagrindinį „oro gynybininkų" simbolį - beretę su OGB ženklu, o dviem greičiausiems bei geriausią rezultatą parodžiusiems kariams (j. eil. Justinui Stankūnui ir j. eil. Ligitui Nakučiui) - atskiras dovanėles su OGB simbolika. Visi kariai buvo iškilmingai priimti į „oro gynybininkų šeimą".
Rikiuotės metu kariams taip pat buvo suteikti aukštesni kariniai laipsniai bei įteiktos padėkos už parodytą sumanumą įvairių pratybų metu.


Išbandymų kelias - NPPKT kariams organizuojamas, siekiant formuoti naujas Oro gynybos bataliono tradicijas, skatinti OGB padalinių bendradarbiavimą, ugdyti karių ištvermę, mokyti karius veikti komandoje.

 

Nuotr. aut. eil. Toma Rimkevičiūtė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media