Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

linkas ministerija

Po krepšinio ir futbolo čempionatų išaiškėjo stipriausios brigados „Geležinis Vilkas“ komandos

2016-01-29
image

Pirmąjį 2016 metų ketvirtį Mechanizuotoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“ batalionų komandos turėjo tarpusavyje išsiaiškinti, kurios krepšinio bei futbolo komandos stipriausios, ir kurios toliau rungsis dėl geriausio komandos vardo visoje Lietuvos kariuomenėje. Šiam tikslui Rukloje sausio 26 ir 27 dienomis vyko krepšinio, o sausio 28 ir 29 dienomis - salės futbolo čempionatai.

„Be iššūkių nėra tobulėjimo, bet po įnirtingų kovų svarbiausia vėl susikoncentruoti į bendrą tikslo siekimą ir draugystė ir bendradarbiavimas tegul būna visų mūsų pagrindinis variklis“, - sveikindamas šio čempionato komandas nugalėtojas teigė brigados „Geležinis Vilkas" vadas pulkininkas Mindaugas Steponavičius.

Varžybose dalyvavo šios brigados padalinių rinktinės: Vadovybės štabas su atskiromis kuopomis, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas (DK BUB), Karaliaus Mindaugo husarų batalionas (KMHB) ir Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas.

Krepšinio varžybose kariams nestigo kariško užsidegimo ir noro nugalėti. Žiūrovų simpatijas pelnęs j. eil. Vaidas Agliniškis (DK BUB) pademonstravo gerą žaidimo lygį ir asmeninį kovingumą, o finaliniame susitikime daugiausia taškų pelnė vyr. eil. Donatas Drimeikis (Algirdo batalionas). Paskutinėse varžybose jis pelnė 24 taškus, tačiau net ir itin geras pataikymo procentas pergalės neatnešė. KMHB per abi susitikimų dienas nebuvo nugalėti nei karto, todėl surinkę daugiausia taškų jie užėmė pirmąją vietą.

Futbolo varžybose virė ne ką mažiau aistrų, tačiau varžyboms pasibaigus nesutarimų ir pykčių aikštelėje neliko.

Daugiausia įvarčių šio čempionato metu įmušė DK BUB komanda, tačiau KMHB nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir surinkusi daugiausia taškų, kaip ir krepšinio čempionate, užėmė 1-ąją vietą. Rinktinė iš Alytaus liko antra.