Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvoje vieši JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojas ir jį lydinti delegacija

2016-01-28
image

Sausio 28 d. Lietuvoje vieši Jungtinių Amerikos Valstijų aukštų pareigūnų delegacija, vadovaujama JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojo įsigijimams, technologijoms ir logistikai Alano F. Estevezo (Alan F. Estevez). Vizito metu delegacijos dalyviai susitiko su Krašto apsaugos ministerijos vadovybe, lankėsi NATO energetinio saugumo centre. Pusdienį apie logistines galimybes ir poreikius su KAS vadovybe diskutuota Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe. Aptarta Baltijos šalių regiono logistinė infrastruktūra, komunikacijos galimybės, kiti svarbūs klausimai.

 

„Lietuvos kariuomenė yra pasirengusi suteikti reikiamą priimančiosios šalies paramą, taip pat esame pasirengę išklausyti visus kolegų iš JAV poreikius ir galimybes tolesniam regiono gynybos vystymui“, – per susitikimą sakė Jungtinio štabo viršininkas brigados generolas Vilmantas Tamošaitis.

 

 NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas pulkininkas Jakob Sogard Larsen sakė:

 „Šis susitikimas tai puiki galimybė dar kartą aptarti,  koordinuoti ir sinchronizuoti bendras Jungtinių Valstijų ir NATO pastangas stiprinti gynybos pajėgumus. Iš to, kiek aptarėme šiandien, aiškiai matomas bendras situacijos suvokimas ir suvokimas, kad turime būti vieningi ir pasirengę reaguoti į grėsmes labai greitai.“

 

Sąjungininkai taip pat apsilankė ir Šiaulių aviacijos bazėje, Mumaičiuose bei Depų tarnybos padalinyje.

 

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viešųjų ryšių karininkas kpt. Donatas Suchockis, mob. t. 8 686 28035, el. paštas [email protected]

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media