Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vienintelis atstovas iš Lietuvos dalyvavo CISM tiksliojo nusileidimo varžybose Šveicarijoje

2014-08-27
image

Rugpjūčio 13-17 d. Lietuvos kariuomenės mokyklos (LKM) Parašiutinio rengimo centro viršininkas mjr. Audrius Miečius vienintelis atstovavo Lietuvos parašiutininkams CISM (pranc. Conseil International du Sport Militare) Tiksliojo nusileidimo parašiutu varžybose Šveicarijoje. Varžybose dalyvavo 50 parašiutininkų iš Italijos, Ispanijos, Kroatijos, Vokietijos, Austrijos, Latvijos, JAV, Šveicarijos ir Lietuvos.

 

Šiose varžybose dalyvavo tik labiausiai patyrę parašiutininkai, nes varžybos vyko vis kitose Šveicarijos regionuose ir ypač sudėtingomis sąlygomis: kalnuose ir jų prieigose, virš vandens ir tarpekliuose. Varžybų dalyviai vietovę pamato tik prieš šuolį iš lėktuvo t. y. šuolio metu ir turi ne tik ją surasti, bet ir tiksliai pataikyti į taikinį.

 

Visi 10 šuolių atliekami į skirtingas ir labai uždaras arba siauras vietas skirtinguose aukščiuose. Taikinys būna paruoštas nepatogiose nusileisti vietose -visai šalia medžių, pastatų, nuokalnėje, prie arba ant vandens. Visus šuolius mjr. A. Miečiui pavyko pataikyti į 16 cm. spindulio skritulį - vidutiniškai nutolstant nuo skritulio centro 6 centimetrus. (Lietuvos čempionate mjr. Audrius Miečius nutolo vidutiniškai 1 cm.).

 

Varžybas organizavo Šveicarijos kariuomenė.

 

„Džiaugiuosi, kad teko dalyvauti tokiose varžybose ir išbandyti savo jėgas ypač sudėtingomis sąlygomis. Dabar žinau, kaip paruošti Lietuvos kariuomenės parašiutininkų komandą kitais metais vėl Šveicarijoje vyksiančioms varžyboms", - sakė LKM Parašiutinio rengimo centro viršininkas mjr. Audrius Miečius, atlikęs daugiau kaip 7 tūkstančius šuolių.

 

 

S5 skyriaus vyriausioji specialist Irena Skuodienė

 

Nuotraukose:

  • 1. Mjr. A. Miečius kartu su Latvijos CISM komanda po sėkmingo šuolio. Fone į tikslą, kuris padėtas ant pantono Ciuricho ežero prieplaukos viduryje virš vandens, leidžiasi varžybų dalyvis.
  • 2. Visi Tarptautinių CISM tiksliojo nusileidimo varžybų dalyviai po finalinio šuolio ir apdovanojimų.
  • 3. Mjr. A. Miečius kartu su varžybų vyr. teisėju legendiniu Vokietijos kariuomenės parašiutininku kpt. Helmut'u Schlecht'u.
  • 4. CISM Parašiutinio komiteto prezidentas plk. Gernot'as Rittenschober'is kartu su mjr. A. Miečium.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media