Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vaikų globos namams „Papartis“ – Generolo R. Giedraičio Artilerijos bataliono karių parama

2013-12-23
image

Gruodžio 23 d. Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai, tęsdami jau ne pirmus metus užsimezgusią draugystę su vaikų globos namais ,,Papartis" (Kaišiadorių r.), aplankė mažuosius jų gyventojus bei personalą, pasveikino visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

 

Iš karių ir jų šeimos narių paaukotų lėšų vaikams buvo padovanota saldainių, parfumerijos, kanceliarinių prekių (guašo, piešimo popieriaus) maisto produktų. Šiuo metu dvi buvusios globos namų gyventojos laukiasi, todėl joms buvo paaukota rūbelių kūdikiams. Taip pat dviem vaikams, ateinančiais metais išeinantiems į savarankišką gyvenimą, paaukota indų, puodų, kitų buities reikmenų.

 

Kariai globos namų auklėtiniams parodė trumpą filmuką iš tarptautinės misijos Afganistane, supažindino su tarnybos ypatumai Goro provincijoje, skleidė šventišką nuotaiką ir žaidė su vaikučiais kariškus žaidimus. Vaikai noriai bendravo, žaidė ir nekantriai laukė dovanėlių. Buvo be galo malonu stebėti besidžiaugiančius vaikus, matyti jų šypsenas, pajusti jų spinduliuojamą nuoširdumą ir atvirumą.

 

Laikas vaikų globos namuose kariams prabėgo nepastebimai greitai, tačiau išvykdami kariai pažadėjo kuo greičiau susitikti ir tęsti glaudų bendradarbiavimą bei artimiau supažindinti vaikus su Lietuvos kariuomene. „Papartis" vaikų globos namų direktorė padėkojo kariams už šią iniciatyvą ir parodytą gerumą. Šv. Kalėdos - ypatingas metas, kai norisi dalintis šventiška nuotaika ir gerumu. Smagu, kad kariai aktyviai dalyvauja ir teikia džiaugsmą tiems, kuriems jo taip reikia.

 

Informaciją ir nuotraukas parengė l. e. Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono Štabo S5 skyriaus viršininko pareigas vyr. ltn. Skirmantas Vikonis, mob. tel. 8 616 06 402, el. paštas [email protected]

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media