Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariai dalinosi Kalėdų šiluma kūdikių namuose

2013-12-19
image

Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų (KOP) Aviacijos bazėje tapo tradicija prieš metų šventes aplankyti pačius mažiausius Šiaulių miesto gyventojus - Šiaulių miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų auklėtinius, kuriems likimas pašykštėjo laimės. Jau šeštus metus iš eilės Aviacijos bazės kariai organizuoja labdaringą veiklą, kurios metu aukoja drabužėlius, žaislus, higienos reikmenis arba tiesiog pinigėlius, už kuriuos perkamos būtiniausios kūdikiams priemonės.

 

Šiais metais, sužinoję apie vykdomą akciją, prie Aviacijos bazės karių prisidėjo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Šiaulių rinktinės pasieniečiai, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, taip pat NATO oro policijos misiją atliekantys Belgijos Karališkųjų oro pajėgų kariai ir Šiaulių universiteto studentai, dalinę pačių pagamintas „gerumo gėles“.

 

Dovanas ir kalėdinę šilumą kūdikių namų mažiesiems gyventojams atgabeno Kalėdų senis, lydimas savo ištikimos padėjėjos Nykštukės ir gausaus būrio karių, pasieniečių bei policijos pareigūnų. Apstulbę ir maloniai nustebinti vaikučiai pradžioje su svečiais buvo nedrąsūs. Vėliau mažieji svečių „nebepaleido", apsikabinę nuoširdžiai bendravo. Mažieji auklėtiniai, atsidėkodami kariams ir pasieniečiams, atliko tai progai parengtą programėlę: pašoko ir padainavo. Kiekvienas pasirodymas buvo lydimas gausiais aplodismentais ir šypsenomis. Kalėdų senis, palinkėjęs vaikučiams ir kūdikių namų personalui šiltų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų, pažadėjo sugrįžti ir kitąmet bei kartu atsivesti dar gausesnį būrį palydovų su dovanomis.

 

Vakaras baigėsi Šiaulių miesto Kultūros centre Kalėdiniu renginiu, skirtu Šiaulių įgulos karinių vienetų karių ir Šiaulių sukarintų organizacijų pareigūnų vaikams. Renginyje vaikai žiūrėjo spektaklį, po kurio Kalėdų senis išdalino dovanėles. Sekančią dieną buvo laikomos šventos mišios Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje, kur KOP kapelionas mjr. Virginijus Veilentas šv. Kalėdų proga palinkėjo kariams, darbuotojams ir jų šeimų nariams susikaupimo ir ramybės, padalijo kalėdaičius.

 

Aviacijos bazės informacija

 

Vrš. Alvydo Tamošiūno nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media