Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kalėdiniai renginiai Marijampolės įguloje

2013-12-23
image

Gruodžio 23 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos batalione buvo organizuoti jau tradiciniais tapę Kūčių pietūs, kuriuose dalyvavo įgulos kariai ir darbuotojai. Pietauti taip pat buvo pakviestos Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos Marijampolės skyriaus narės bei buvę bataliono kariai, išleisti į atsargą dėl sveikatos.

 

Pietus malda pradėjo Marijampolės karinės įgulos kapelionas mjr. Edvardas Baniulis. Marijampolės įgulos vadas mjr. Audrius Beinoras padėkojo įgulos kariams, civiliams tarnautojams už nuoširdų darbą ir tarnybą šiais metais. Jau penkti metai iš eilės Bataliono karių paaukotos lėšos prieš didžiąsias metų šventes yra skiriamos buvusiems darbuotojams, kurie kovoja su sunkiomis ligomis.

 

Po šventinių pietų LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos Marijampolės skyriaus narės bei Bataliono karių grupė nuvyko į Avikilų kaimą ir aplankė Marijampolės vaiko tėviškės namuose gyvenančius vaikus, susipažino su jų buitimi. Visi drauge pasveikino vaikus su artėjančiomis Kalėdomis bei įteikė už Marijampolės skyriaus birutiečių surinktus pinigus nupirkto sportinio inventoriaus.

S5 skyriaus specialisto št. srž. Juozo Slabodos informacija ir nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media