Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP Aviacijos bazės ir Šiaulių universiteto atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2012-11-19
image

Lapkričio 16 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės ir Šiaulių universiteto atstovai universiteto centriniuose rūmuose pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartimi abi šalys numato bendradarbiauti kultūrinės, sportinės veiklos ir laisvalaikio užimtumo srityse.

 

Šia sutartimi šalys, organizuodamos bendrus projektus - renginius, konkursus ir varžybas, sieks ugdyti pilietinę visuomenę, nacionalines vertybes, kelti visuomenės sąmoningumą.

 

Sutartis pasirašę Aviacijos bazės vadas pulkininkas leitenantas Vidmantas Raklevičius ir Šiaulių universiteto rektorius prof. Vidas Lauruška tikisi, kad bendradarbiavimas rengiant bendrus projektus skatins pažangios patirties mainus, socialinę partnerystę, kūrybingos ir socialiai atsakingos visuomenės kūrimą.

 

Tai ne pirmoji bendradarbiavimo sutartis, kurią pasirašo Aviacijos bazė ir Šiaulių universitetas. 2011 m. rugsėjo 12 d. šalys pasirašė sutartį, pagal kurią bendradarbiavo organizuojant bendrus edukacinius projektus, valstybines šventes, koncertus ir kitus laisvalaikio renginius. Šiaulių universitetas taip pat yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-ąja rinktine.

 


Aviacijos bazės informacija

 

Nuotraukų autorius - Zenonas Ripinskis

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media