Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Juozo Lukšos mokymo centre vyko tarptautinis žvalgybos seminaras

2012-10-29
image

Spalio 22-26 dienomis Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro (Mokymo centras) Žvalgybos kursų kariai ekspertai jau trečią kartą organizavo tarptautinį žvalgybos seminarą, kuriame dalyvavo atstovai iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos kariuomenių brigados ir bataliono lygmens padalinių. Seminaro metu Mokymo centro Žvalgybos kursų ekspertams talkino instruktoriai iš Latvijos kariuomenės Sausumos pajėgų.

Šiuo tarptautiniu seminaru plėtojamas Baltijos šalių žvalgybos padalinių bendradarbiavimas, dalyviams suteikiamos taktinės karo žvalgybos žinios, treniruojami įgūdžiai ruošiantis nacionalinėms ir tarptautinėms operacijoms.

 

Pirmoje - teorinėje - seminaro dalyje vyko paskaitos tema „Užsienio šalių kariuomenių organizacinė sandara ir taktika".

 

Antrojoje - praktinėje - seminaro dalyje seminaro dalyviai buvo suskirstyti į mišrias darbo grupes, kurios atliko žvalgybos planavimo, žvalgybinės informacijos rinkimo, priemonių valdymo, žvalgybinės informacijos analizes ir svarbiausios vado informacijos poreikių valdymo užduotis ir procedūras.

 

Seminare dalyviai apsikeitė turima informacija ir patirtimi, gilino įgūdžius analizuoti informaciją, mokėsi informacijos valdymo ir rinkimo priemonių valdymo procedūrų.

 

Pasak seminaro dalyvių, tokie mokymai svarbūs, nes jų metu yra apsikeičiama naujausia informacija, susijusia su štabo darbo planavimo procedūromis žvalgybos srityje.

Mokymo centro viršininkas pulkininkas leitenantas Aleksiejus Gaiževskis dalyvavusiems kariams įteikė seminaro dalyvio pažymėjimus.

 

Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras organizuoja ir vykdo Sausumos pajėgų karių karinį mokymą, karinių vienetų taktinį kovinį rengimą, užtikrinti karinę ekspertizę manevro, karo inžinerijos, žvalgybos ir paramos ugnimi srityse.

 


Mokymo centro informacija

 

Nuotraukos - kpt. Lino Radzevičiaus

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media