Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Mindaugo batalione baigėsi atsargos karių kartotiniai mokymai

2012-04-27
image

Balandžio 27 d. Karaliaus Mindaugo motorizuotajame pėstininkų batalione, Pajuostyje (Panevėžio r.) vyko dvi savaites trukusių atsargos karių kartotinių mokymų baigimo ceremonija. Jos metu atsargos kariams Mindaugo bataliono vadovybė padėkojo už sėkmingą dalyvavimą pratybose ir įteikė baigimą liudijančius pažymėjimus.

100 atsargos karių balandžio 14-27 d. Mindaugo batalione vykusiuose atsargos karių kartotiniuose mokymuose susipažino su nauja Lietuvos kariuomenės daliniuose naudojama ginkluote ir technika, atnaujino individualius bei kolektyvinius karinius įgūdžius. Atsargos kariams šio parengimo metu buvo organizuojamos teorinės ir praktinės rikiuotės, ginkluotės, šaudymo, taktikos bei apsaugos nuo branduolinio, bakterinio ir cheminio ginklų pratybos.

Kariai paskutinę rengimo savaitę gyveno specialiai įrengtoje stovykloje šalia bataliono esančioje Pajuosčio aerodromo teritorijoje. Paskutines dvi parengimo dienas rezervistai dalyvavo baigiamosiose lauko taktinėse pratybose, kur turėjo galimybę praktiškai patikrinti savo įgūdžius.

2012 metais į kartotines pratybas planuojama pakviesti beveik 400 atsargos karių. Pratybos suplanuotos septyniuose kariuomenės padaliniuose: Algirdo ir Kęstučio mechanizuotuosiuose pėstininkų, Mindaugo motorizuotajame pėstininkų, Vytenio bendrosios paramos logistikos ir Inžinerijos batalionuose, Karo policijoje ir karo medicinos tarnyboje. Atsargos karo prievolininkų mokymai taip pat yra gera galimybė susitikti su buvusiais tarnybos draugais ir galbūt rimtai pamąstyti apie kario profesiją.


Kartotiniai mokymai po beveik dešimties metų pertraukos atnaujinti pernai.

Daugiau informacijos apie kartotinius mokymus interneto svetainėje www.karys.lt arba telefonu 8 800 12340.


Mindaugo bataliono informacija

Nuotraukos vyr. ltn. Pauliaus Babilo ir vyr. eil. Vilijos Geldotaitės

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media