Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės vadas lankysis Gruzijoje

2012-04-10
image

Balandžio 10-12 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius lankysis Gruzijoje, kur susitiks su šios šalies kariuomenės vadu generolu majoru Devi Tchankotadze ir kitais Gruzijos kariuomenės vadovybės atstovais. Susitikimų metu planuojama aptarti šalių dalyvavimą tarptautinėse operacijose, dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas, Lietuvoje ir Gruzijoje vykstančias gynybos reformas.

Lietuva ir Gruzija gynybos srityje bendradarbiauja nuo 2001 m. Pernai pasirašytas šalių praktinio bendradarbiavimo gynybos srityje planas numato Gruzijos atstovų studijas Lietuvos karo akademijoje rengiamuose anglų kalbos ir jaunesniųjų štabo karininkų kursuose, studijas Baltijos gynybos koledže Tartu, taip pat Lietuvoje rengiamuose karo medikų ir puskarininkių kursuose. Savo ruožtu Lietuva planuoja siųsti Sausumos pajėgų atstovus tobulintis į karinio rengimo centrą Sačcherėje Gruzijoje, plane taip pat  numatyta rengti abiejų šalių kariuomenių specialistų konsultacijas logistikos, karių ir civilių bendradarbiavimo ir kt. klausimais.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media