Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dragūnų batalione įteikti 177 Pratybų planavimo kurso baigimo pažymėjimai

2012-04-10
image

Balandžio 2-6 d. Lietuvos kariuomenės Sausumo pajėgų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų motorizuotajame pėstininkų batalione Klaipėdoje įvyko paskutinis Pratybų planavimo kursas Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių kariams. Balandžio mėnesį šį kursą sėkmingai baigė 16 karių. Nuo liepos 1 dienos šis kursas, kartu su kitais instruktoriaus rengimo ir vadybos kursais, išsikels į kitus Lietuvos kariuomenės vienetus.

Nors Pratybų planavimo kursas Dragūnų batalione pradėtas vesti tik nuo 2011 metų pradžios, tačiau per kiek daugiau nei metus jį jau baigė 177 kariai. Šis kursas yra pirmoji iš trijų instruktoriaus rengimo sistemos dalių. Pratybų planavimo kurse jo dalyviai įgauna bazinių metodinio rengimo žinių, t. y. sužino kaip efektyviai vesti pratybas klasėje, kokie yra auditorijos valdymo principai. Vėliau kariai turi galimybę tobulinti savo individualius pratybų vedimo įgūdžius Instruktoriaus kursuose Nr.1 ir Nr.2.

„Pavargę, bet patenkinti, nes sužinojome daug naujo ir įdomaus, o ir „scenos" baimė kai kuriems dingo", - tokiais žodžiais atsisveikino paskutiniojo Pratybų planavimo kurso, surengto Dragūnų batalione, dalyviai.

Kpt. Vaidas Bimbiris
Gražinos Lukauskienės nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media