Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

linkas ministerija

Vyko atrankinės Mokymo ir personalo valdybos vienetų salės futbolo ir krepšinio varžybos

2011-01-31
image

Sausio 25 d. ir sausio 27 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla Kazlų Rūdos sporto centre surengė Lietuvos kariuomenės Mokymo ir personalo valdybai pavaldžių karinių vienetų atrankines salės futbolo ir krepšinio varžybas.

Salės futbolo varžybose dalyvavo trys komandos - Stasio Raštikio puskarininkių mokykla (SRPM), Jonušo Radvilos mokomasis pulkas (MP) ir Kovinio rengimo centras (KRC). Pirmajame etape SRPM atstovai susitiko su MP ir sužaidė lygiosiomis 5:5, kitose varžybose SRPM pralaimėjo KRC rezultatu 5:4, o MP pralošė KRC - 6:5.

Pirmąją vietą iškovojo KRC komanda, antrąją vietą - MP, trečiąją - SRPM.

Sausio 27 d. vykusiose atrankinėse krepšinio varžybose dalyvavo keturios komandos - Mokymo ir personalo valdyba (MPV), KRC, MP ir SRPM. Pirmosiose varžybose MP rezultatu 48:57 nusileido KRC. Puskarininkių mokykla įveikė MPV 68:57. Antrajame etape susitiko pirmųjų varžybų nugalėtojų ir pralaimėjusių komandos. MP ir MPV komandų susitikimas baigėsi rezultatu 56:44, o varžybas tarp SRPM ir KRC rezultatu 68:60 laimėjo SRPM.

Pirmąją vietą iškovojo MP komanda, antrąją vietą - SRPM, trečiąją - KRC, ketvirti liko MPV komandos atstovai.

Pirmąsias ir antrąsias vietas užėmusios komandos dalyvaus vasario 9-11 dienomis ir vasario 15-18 dienomis  rengiamose 2011 m. Lietuvos kariuomenės sporto čempionatų salės futbolo ir krepšinio II-ojo atrankos turo varžybose.