Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2011 - 01) naujienų archyvas

Gen. mjr. A. Pocius išvyko į Šiaurės ir Baltijos šalių kariuomenių vadų susitikimą Estijoje
2011-01-19
img

Sausio 20-21 dienomis Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių kariuomenių vadų susitikime Estijoje, kuriame susitiks su Danijos, Estijos, Latvijos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos kariuomenių vadais.

null
Karinės jūrų pajėgos padėjo išaiškinti nelegalų sienos kirtimą Kuršių mariose
2011-01-18
img

Sausio 17 d. apie 18 val. Lietuvos karinių jūrų pajėgų Jūros ir pakrančių stebėjimo tarnybos Nidos stebėjimo postas Kuršių mariose užfiksavo nelegalų sienos kirtimą rogėmis iš Rusijos Federacijos į Lietuvos teritoriją į pietryčius nuo Nidos.

null
Artilerijos bataliono kariai aplankė Ruklos vaikų dienos centro auklėtinius
2011-01-18
img

Sausio 17 d. Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai lankėsi Ruklos vaikų dienos centre. Kariai vaikams padovanojo drabužių, spalvinimo knygelių, įvairių kanceliarinių priemonių, taip pat sutaisė du kompiuterius. Ruklos vaikų dienos centrą artileristai lankėsi pirmą kartą.

null
Krašto apsaugos savanorių pajėgos minėjo 20-ąsias įkūrimo metines
2011-01-17
img

Sausio 17 d. buvo minimos Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) įkūrimo 20-osios metinės. Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų, įvyko iškilminga Savanorių pajėgų vėliavų būrių rikiuotė. Ceremonijoje dalyvavo Seimo pirmininkė Irena Degutienė ir kiti Seimo nariai, Lietuvos krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius, KASP vadas pulkininkas leitenantas Romualdas Moldaris, KASP rinktinių vadai, buvę savanoriai ir savanorių vadai, visuomeninių ir pilietinių organizacijų ir asociacijų atstovai ir kiti svečiai.

null
Šiaulių įgulos kariai minėjo Laisvės gynėjų dieną
2011-01-17
img

Sausio 13 d. Šiauliuose buvo minima Laisvės gynėjų diena. Renginyje kartu su miestiečiais ir miesto svečiais dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės Šiaulių apskrities karinės įgulos daliniai: Aviacijos bazė, Oro gynybos batalionas, Ginkluotės ir technikos remonto depas bei gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės šauliai.

null
Vytenio bataliono kariai dalyvavo šaudymo pratybose
2011-01-17
img

Sausio 12 ir 17 d. Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono štabo ir kuopų kariai dalyvavo šaudymo pratybose Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone (Jonavos r.).

null
Goro provincijoje Lietuvos kariai paminėjo Laisvės gynėjų dieną
2011-01-14
img

Sausio 13 d. Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės dvyliktosios pamainos (PAG-12) kariai paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Pagerbdami žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą kariai PAG stovykloje surengė simbolinį bėgimą ir 1991 metų sausio mėnesio įvykių paminėjimą.

null
Goro provincijoje dislokuoti pirmieji Afganistano nacionalinės armijos kariai
2011-01-14
img

Sausio 12 d. Afganistano Goro provincijos sostinėje Čagčarane nusileido NATO tarptautinių saugumo paramos pajėgų lėktuvas, atskraidinęs pirmuosius penkiolika Afganistano nacionalinės armijos (ANA) karių, kurie bus nuolat dislokuoti provincijoje. Kartu su savimi kariai atsigabeno ir šarvuotąją techniką.

null
MPB „Geležinis Vilkas“ kariai dalyvavo Laisvės gynėjų dienos renginiuose Jonavoje, Alytuje, Panevėžyje ir Tauragėje
2011-01-14
img

Sausio 12-13 dienomis Motorizuotosios pėstininkų brigados (MPB) „Geležinis Vilkas" vadovybė ir padaliniai suorganizavo Laisvės gynėjų dienai skirtus renginius dislokacijos vietose, dalyvavo viešuose minėjimuose kartu su vietos bendruomenėmis Jonavoje, Alytuje, Panevėžyje, Tauragėje. MPB „Geležinis Vilkas" kariai dalyvavo ir Vilniuje sausio 9 d. vykusiame tradiciniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu", skirtame pagerbti kritusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą.

null
Praėjusiais metais Jūrų gebėjimo koordinavimo centras gavo apie 50 pranešimų apie incidentus Baltijos jūroje
2011-01-13
img

Praėjusiais metais Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras (JGKC) gavo 51 pranešimą apie įvairius su paieškos ir gelbėjimo bei taršos incidentais susijusius įvykius. Į 16 pranešimų JGKC reagavo organizuodamas paieškos ir gelbėjimo operacijas, kurių metu buvo išgelbėti 29 asmenys, dviejų asmenų rasti nepavyko. Dešimt iš organizuotų paieškos ir gelbėjimo operacijų vyko Kuršių mariose ir Klaipėdos uoste, šešios - Baltijos jūroje.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media