Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Brigadoje „Geležinis Vilkas“ atidaryta tarptautinė ekslibrisų paroda

2011-01-31
image

Sausio 31d. Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ štabe, Rukloje, atidaryta tarptautinė ekslibrisų paroda, skirta 600-osioms Žalgirio mūšio metinėms.

 

Parodos atidaryme dalyvavo jos sumanytojas ir kuratorius dailininkas Alfonsas Čepkauskas, taip pat brigados „Geležinis Vilkas“ vadas pulkininkas Vilmantas Tamošaitis, Rukloje dislokuotų brigados padalinių kariai.

 

A. Čepkauskas renginio dalyviams papasakojo apie ekslibriso atlikimo technikas, paskirtį ir reikšmę įamžinant svarbias istorines datas, žymių asmenų atminimą.

 

Rukloje eksponuojamos parodos darbus kūrė daugiau nei 100 autorių iš 32 valstybių. Prieš tai paroda jau buvo rodoma įvairiuose Lietuvos miestuose ir kariuomenės padaliniuose.

 

Dailininkas A. Čepkauskas yra nuolatinis tarptautinių konkursinių parodų dalyvis ir prizininkas, daugiau nei 40 metų domisi ekslibrisu, yra publikavęs straipsnius ir knygas apie ekslibriso technikas ir kūrybą.

 

MPB „Geležinis Vilkas“ atstovas spaudai vyresnysis leitenantas Skomantas Povilionis.

Vyr. ltn. Skomanto Povilionio nuotrauka

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media