Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ketvirtąjį kartą vyko „Darbdavių diena“

2017-10-15
image

Spalio 14 d. Generolo Silvestro Žukausko poligone (Švenčionių r.) atstovams iš įvairių institucijų ir įmonių, kuriose dirbantys asmenys tarnauja Krašto apsaugos savanorių pajėgose (KASP), buvo surengtas tradicinis pažintinis renginys „Darbdavių diena 2017“. Renginio metu iš skirtingų Lietuvos vietų sisirinkę svečiai dalyvavo aktyviose karinėse rungtyse, apžiūrėjo karinę ginkluotę ir ekipuotę, klausėsi doc. Dr. Valdo Rakučio paskaitos apie savanorių indėlį į Lietuvos Nepriklausomybę. KASP vadas plk. Arturas Jasinskas renginio dalyviams pristatė Savanorių pajėgas, karių savanorių tarnybą. „Kulinarijos studija“ šefas Gian Luca Demarco renginio dalyviams gamino kareivišką košę.

 

Kariai savanoriai yra savanoriškai įsipareigoję karo prievolininkai, atliekantys nenuolatinę karo tarnybą. Kovinio rengimo pratybos kariams savanoriams vyksta apie 30 dienų per metus. Savanoriai derina tarnybą kariuomenėje ir civilinę veiklą - darbą ar studijas, todėl Krašto apsaugos savanorių pajėgoms yra svarbus teigiamas karių savanorių darbdavių požiūris į karių dalyvavimą pratybose.

 

vyr. eil. Michail Lysenko nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media