Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenės dienos paminėjimas Kauno m. Nemuno vidurinėje mokykloje

2010-11-26
image
Kiekvienais metais Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai vyksta į įvairias mokyklas susitikti su moksleiviais. 2010 m. lapkričio 22 d. 203 pėstininkų kuopos intendantas vrš. Dainius Vilčinskas ir kariai savanoriai gr. Diana Pažėrienė, gr. Artūras Chorošilovas, gr. Laima Džiaugienė, eil. Andrius Jurgaitis ir eil. Nerijus Ličkūnas apsilankė Kauno Nemuno vidurinėje mokykloje, kur susitiko su mokyklos penktų - aštuntų klasių mokiniais. Susitikimo metu mokiniai sužinojo apie Savanorių pajėgas, pažiūrėjo filmuotą medžiagą iš pratybų, kariai atsakė į mokiniams iškilusius klausimus, pademonstravo atsivežtus ginklus, apibūdino jų technines charakteristikas.
Kariai savanoriai įkalbėjo mokytoją pažiūrėti kaip ji atrodytų tapusi kariu t.y. užsidėjusi kario amunicijos diržą, kuprinę, šalmą ir paėmusi į rankas ginklą. Mokiniams mokytojos išbandymas pasirodė labai smagus, pačiai mokytojai........
Po visų pasisakymų mokiniai patys galėjo pakilnoti ginklus, užsidėti karinę ekipuotę ir įsitikinti, kad karių kuprinės yra tokios pat sunkios kaip ir jų mokyklinės kuprinės.
Susitikimui besibaigiant mokiniai padėkojo kariams už įdomų ir linksmą susitikimą, palinkėjo geros ir lengvos tarnybos, o kariai mokiniams - puikių mokslo rezultatų.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media