Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nuolatinės privalomosios pradinės tarnybos karių ir jų artimųjų diena.

2019-08-31
image

„Šiandien visi čia esantys esame stipresni. Stipresni kūnu, tikėjimu, ryžtu. Išmokę pasitikėti šalia esančiu, nes dažnai ne tik nuo mūsų pačių, bet ir nuo bendražygio iš kairės ar dešinės priklauso mūsų gyvybė", teigė Birutės bataliono vadas plk.ltn. Darius Meilūnas.
Iškilmingos rikiuotės metu labiausiai pasižymėjusiems, sąžiningai ir atkakliai vykdžiusiems pareigas šauktiniams kariams buvo įteikti aukštesni kariniai laipsniai.
Vėliau visų dėmesį sukaustė šauktinių karių parodomosios programos. Žvalgybos būrio karių atliekama infiltracijos operacija, minosvaidžių būrio - paramos ugnimi uždavinio, III pėstininkų kuopos - priešo pozicijų užėmimo ir svarbios informacijos perėmimo.
Visi šventės dalyviai susipažino su bataliono ginkluote ir technika, stebėjo virvės traukimo varžybas, išbandė akies taiklumą bei rankos jėga pasagos metimo, bei kitose sportinėse rungtyse.
„Didžiuojuosi savo sūnumi ir jo būrio draugais. Neeilinė diena, neeilinė šventė, neeilinės nuotaika", sakė Luko mama.
Norime visiems padėkoti už gerą nuotaiką, draugiškus pokalbius ir smagiai praleistą laiką drauge. Tik kartu mes stipresni !

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media