Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Depų tarnybos karys – lauko teniso turnyro nugalėtojas

2019-09-27
image

Rugsėjo 24-25 d. Palangoje vyko pulkininko leitenanto Juozo Purelio vienetų teniso turnyras, kuris skirtas lauko tenisui populiarinti ir siekiant paskatinti žmones aktyviai sportuoti. Geriausio Lietuvos kariuomenės lauko tenisininko titulą pelnė - Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karys št. srž. Darius Mačiulaitis.
Turnyre buvo kviečiami dalyvauti visi norintys krašto apsaugos sistemoje tarnaujantys kariai, valstybės tarnautojai ir darbuotojai. Šiais metais į turnyrą atvyko 12 dalyvių iš įvairių Lietuvos kariuomenės pajėgų.
Pirmąją vietą iškovojęs Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karys št. srž. Darius Mačiulaitis džiaugėsi pergale ir įsimintinomis kovomis su varžovais. Jau antrus metus Darius pelno geriausio Lietuvos kariuomenės tenisininko titulą. Finalininkai juokauja, kad tai jau tampa tradicija, jog finale Darius kaunasi su kmd. ltn. Rimantu Preimantu. Pernai Anykščiuose vykusioje pulkininko leitenanto Juozo Purelio vienetų teniso turnyre jie taip pat kovojo tarpusavyje.
Depų tarnybos karys št. srž. Darius Mačiulaitis tenisą pradėjo žaisti dar mokykloje, tačiau šį užsiėmimą metė ir net 20 metų buvo apleidęs šią sporto šaką. Prieš 15 metų įvyko lemtingas lūžis ir Darius sugrįžo į teniso kortus. Dabar aktyviai dalyvauja lauko teniso turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media