Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Depų tarnybos karė jau antrus metus dalyvauja „108 km Moterų iššūkis“

2019-07-23
image
Antrus metus iš eilės organizuojamame ralyje „108 km Moterų iššūkis", skirtame tik moterims, dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės karių komanda. Šio ekipažo vairuotoja - Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karė vyr. eil. Brigita Trimailovaitė, Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" karė ir ekipažo šturmanė srž. Rasa Tautavičiūtė, kitos komandos narės: eil. Ana Rezvova, eil. Eglė Subavičiūtė ir Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono karė srž. sp. Dovilė Kygaitė.
Liepos 19 d. orientacinio ralio metu ekipažui reikėjo naudotis kelio ir užduočių knyga bei žemėlapiu, ieškant įvairiausių geografinių, istorinių ir netikėtų objektų trasoje, besidriekiančioje pajūrio keliais. Tačiau svarbiausia ralio dalis buvo slalomas, kurio metu buvo galima pelnyti daugiausiai balų.
,,Šiemet užėmėme 37-ąją vietą bendroje įskaitoje. Mūsų komandai tai buvo skaudus smūgis, 2018 metais užėmėme prizinę 3-ąją vietą. Po šio ralio supratome, kad reikia daug treniruočių, norint įveikti patyrusias ralio dalyves." - po lenktynių nuogąstavo vyr. eil. Brigita Trimailovaitė.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media