Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2018 m. naujienos

Lietuvos kariuomenės Logistika valdyba mini atkurtos Lietuvos 100 - metį
2018-02-15
img

                      Artėjant Lietuvos žmonėms reikšmingiausiai Lietuvos istorijos datai - vasario 16- ąjai – Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai mini atkurtos Lietuvos 100 - metį, šventiniame koncerte.

 

null
Logistikos valdyba minėjo Lietuvos laisvės gynėjų dieną
2018-01-12
img

Sausio 11 d. minint Lietuvos laisvės gynėjų dieną Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai lankėsi Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejuje, kuriame buvo pristatoma radijo ir televizijos istorija bei tragiškieji Sausio 13-osios įvykiai. Šviečiamosios - pažintinės ekskursijos metu aplankyta ir pirmoji televizijos studija, kurioje prasidėjo televizijos istorija, o dabar čia filmuojama laida vaikams ,,Gustavo enciklopedija“.

null
Logistikos valdyboje iškilminga atsisveikinimo ceremonija
2018-01-03
img

Sausio 3 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas plk. ltn. Ramūnas Baronas, Logistikos valdybos padalinių vadai, kariai ir darbuotojai iškilmingos ceremonijos metu atsisveikino su vienu iš Logistikos valdybos padalinių – Materialinių resursų departamentu. Nuo 2018 m. sausio 1 d. šis Logistikos valdybos padalinys - panaikintas, uždaviniai ir funkcijos perskirstytos Lietuvos kariuomenei ir Gynybos resursų agentūrai.

 
null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media