Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdyba minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

2018-03-09
image
Kovo 9 - ąją Logistikos valdybos štabo viršininkas plk. ltn. Eimantas Juodzevičius Logistikos valdybos pajėgų kariams ir darbuotojams įteikė apdovanojimus iškilios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. plk. ltn. Eimantas Juodzevičius sveikintino susirinkusiuosius Kovo - 11 - osios proga, linkėjo tikėjimo šviesia Tėvynės ateitimi. Prisiminti, rodos dar visai nesenai, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pasirašytą Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Žmonių ryžtą būti laisviems ir nepriklausomiems.
Po apdovanojimų Logistikos valdybos pajėgų kariai bei darbuotojai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga lankėsi kino filmo peržiūroje ,,Pelėdų kalnas". Šis filmas - tai istorija apie 1947-1952 m. Lietuvoje susiklosčiusius politinius ir istorinius įvykius, partizanų ryžto ir nešamos žinios kelionę, pralietą kraują, tvyrojusią baimę būti nubaustam, ištremtam ar nužudytam, bet taip ir nenumalšinusią nepriklausomybės šauksmo. Apie beatodairišką riziką priešintis vardan laisvės. Vardan tautinės, socialinės ir, pagaliau, paprasčiausios žmogiškos laimės.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media