Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos bataliono ir aviacijos bazės NPPKT kariai iškilmingai prisiekė Lietuvos Respublikai

2019-09-13
image
2019 m. rugsėjo 13 d. įvyko iškilminga Oro gynybos bataliono ir Aviacijos bazės Nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (toliau - NPPKT) karių priesaikos ceremonija.
Iškilmingos ceremonijos metu, visų karių ir renginio svečių akivaizdoje, net 220 NPPKT karių prisiekė tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.
Visų prisiekiančiųjų karių vardu skaityti priesaikos tekstą ir garbė pabučiuoti Karinių oro pajėgų vėliavą buvo pakviesta jaunesnioji eilinė Irma Taurinskienė.
Vėliau kariams buvo suteikti pirmieji kariniai laipsniai.Karius palaimino Lietuvos kariuomenės vyriausiasis kapelionas pulkininkas leitenantas Rimas Venckus.
Oro gynybos bataliono štabo viršininkas, atliekantis vado funkcijas, majoras Laurynas Ivanauskas, sveikindamas šia iškilminga ir prasminga proga, kariams palinkėjo:„- Ištikimai tarnaukite savo šaliai, sąžiningai vykdykite savo vadų įsakymus, būkite dorais ir garbingais Lietuvos kariais ne tik dabar bet ir ateityje"...

Ne mažiau prasmingų žodžių ir palinkėjimų išsakė Karinių oro pajėgų štabo viršininkas pulkininkas leitenantas Ramūnas Titenis, Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis bei Aviacijos bazės vadas pulkininkas leitenantas Antanas Matutis.
Po priesaikos priėmimo ceremonijos, karių artimieji ir šeimos nariai buvo pakviesti į Oro gynybos batalioną susipažinti su turima ginkluote ir technika, pasižvalgyti po bataliono teritoriją bei susipažinti su karių gyvenamosiomis sąlygomis.
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo kariais bei linkime sėkmės tolimesnėje tarnyboje !
Nuotr. aut.: vyr. eil. Toma Rimkevičiūtė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media