Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos batalione tarnybą pradeda beveik 200 NPPKT karių!

2019-08-26
image
Š. m. rugpjūčio 26 d. Oro gynybos batalionas į savo gretas priėmė 6-ąją nuolatinės privalomosios karo tarnybos (NPPKT) karių laidą. Nuo ankstyvo ryto į Batalioną atvyko 189 privalomojo šaukimo ir savo noru tarnybą Tėvynei pareiškę ginklo broliai ir seserys.
Kaip ir įprasta, atvykusius NPPKT karius pasitiko personalo specialistai, kurie sutikrino pradedančiųjų tarnybą sąrašus, suskirstė karius į padalinius, kuriuose pagal parinktą specifiką galės semtis žinių apie vienas moderniausių raketinių oro gynybos sistemų GROM, STINGER, RBS70 bei apžvalgos radarus SENTINEL ir GIRAFE MK IV.
Karo policijos Šiaulių įgulos pareigūnams padedant, būsimiesiems kariams buvo pravestos narkotinių medžiagų bei alkoholio prevencijos.
Toliau sekė karinės uniformos ir ekipuotės išdavimas, medicinos punkte - sveikatos patikrinimas, NPPKT karių supažindinimas su Bataliono vidaus tvarka bei apgyvendinimo sąlygomis.

Pakalbintas ar privalomąją karo tarnybą pasirinko savo noru ir ar planuoja tolimesnę savo karjerą tęsti kaip profesinės karo tarnybos karys?, Justas teigė: „ tarnybą pasirinkau savo noru. Didžiausią įtaką dėl tarnybos pasirinkimo padarė draugai, kurių tarpe yra ir atlikusių privalomąją karo tarnybą ir tarnaujančių dabar... Kol kas apie Karines oro pajėgas supratimo neturiu, tačiau noriu kuo daugiau sužinoti.... "

Pakalbinta Viktorija teigė, kad: „ Tarnybą, kaip ir dauguma mūsų kitų, pasirinkau savo noru. Didžiausią įtaką padarė tarnaujantys draugai." Paklausta kodėl pasirinko tarnybą Karinėse oro pajėgose, Viktorija teigė:„...rekomendavo draugai, kad tarnyba įdomi ir turininga, todėl savo ateitį matau tik Lietuvos kariuomenėje. "

Oro gynybos batalionas sveikina naujuosius karius ir linki kuo didžiausios sėkmės tarnyboje!

Nuotr. aut.: vyr. eil. Aivaras Dankis

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media