Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos batalione – intensyvi mokymų savaitė

2019-03-01
image

Oro gynybos bataliono kariams vasario 25 - kovo 1 d. organizuota mokymų savaitė, kurios metu buvo siekiama gerinti karinį rengimą ir šviesti karius šiandienos aktualijomis. Mokymus vedė ir dalijosi patirtimi ne tik LK vienetų ir bataliono karininkai, bet ir kiti kviestiniai svečiai, tokie kaip karo istorikas prof. dr. Valdas Rakutis, TV laidų vedėjas ir aktyvus visuomenės veikėjas Algirdas Ramanauskas, Valstybės saugumo departamento strateginės komunikacijos vadovė Aurelija Katkuvienė, Gynybos štabo Socialinio darbo vadybininkės Rosana Eismantė ir Žydrūnė Liobikaitė.
Mokymų metu buvo pristatomi aktualūs klausimai apie socialinę pagalbą ir garantijas Lietuvos kariuomenės kariams ir darbuotojams, diskutuojama ir dalijamasi patirtimi apie vertybių svarbą ugdant asmenybę, asmeninį tobulėjimą, siektinos lyderystės sampratą bei motyvaciją ginti Tėvynę. Atkreiptas dėmesys į tai, kaip šiai dienai atrodo informacinė kova, šnipinėjimas, kaip atrodo potencialūs priešiškos žvalgybos taikiniai. Galiausiai mokymų metu atsigręžta ir į karo istoriją: Lietuvos nepriklausomybės karus ir oro gynybos istorijos bruožus XX amžiuje.


Nuotr. aut. vyr. eil. T. Rimkevičiūtė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media