Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių oro pajėgų vadas ir vyriausiasis puskarininkis dalyvaus NATO šalių karinių oro pajėgų vadų simpoziume

2019-02-12
image

Vasario 12-13 d. Karinių oro pajėgų vadas plk. Dainius Guzas dalyvaus kasmetiniame NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume, kuriame kartu su kitais NATO šalių ir NATO šalimis - partnerėmis Karinių oro pajėgų vadais aptars Karinių oro pajėgų aktualijas, tarpusavio bendradarbiavimo vystymą, planuojamas bendras pratybas ir kitas galimas sąveikas bei kitus su aviacija susijusius klausimus ir iškylančius iššūkius.
Simpoziume taip pat dalyvaus ir NATO šalių Karinių oro pajėgų vyriausieji puskarininkiai, kurie diskutuos apie Karinių oro pajėgų techninio personalo išlaikymą tarnyboje, kolektyvinio mąstymo ugdymą bei komunikacijos naujovių puskarininkių ir kareivių tarpe diegimą.

NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziumus organizuoja NATO oro pajėgų vadavietė, Ramšteine (Vokietija). Tokio pobūdžio simpoziumai vyksta du kartus per metus: pavasarį ir rudenį.

 

AIRCOM nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media