Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2015 metai

Oro gynybos bataliono taktikos pratybos naudojant žemėlapį "Saulės Kirtis 2015"
2015-05-29
img

Paskutinę gegužės mėnesio savaitę pasibaigė beveik keturias paras trukusios Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (OGB) taktikos pratybos naudojant žemėlapį (TPNŽ) "Saulės Kirtis 2015".

null
Karinių oro pajėgų karinės penkiakovės rinktinės kariams sidabro ir bronzos medaliai
2015-05-18
img

Gegužės 11-15 dienomis Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje Kaune vyko Lietuvos kariuomenės atviras karinės penkiakovės čempionatas, kuriame dalyvavo kariai ne tik iš Lietuvos bet ir iš Latvijos.

null
Baltijos oro policijos medaliai Nyderlandų lakūnams
2015-05-14
img

Gegužės 13 d. Nyderlandų karinių oro pajėgų bazėje Leeuwarden iškilmingos ceremonijos metu dalyvaujant Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadoriams Nyderlanduose, Lietuvos gynybos atašė Nyderlanduose plk. Valdui Šiaučiuliui bei Nyderlandų Karališkųjų oro pajėgų vadui gen. ltn. Alexander Schnitger ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadui plk. Audroniui Navickui, 178 Nyderlandų kariškiams buvo įteikti Baltijos oro policijos medaliai.

null
Karinių oro pajėgų Štabas siekė numinti daugiausiai kilometrų Lietuvoje
2015-05-11
img

Gegužės 4 - 8 dienomis Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) Štabo kariai ir darbuotojai dalyvavo sveikatingumo klubo "IMPULS" organizuojamoje akcijoje "Mink į sveikatą", kurios tikslas buvo numinti kuo daugiau kilometrų įrengto stacionaraus kardio dviračio pagalba ir tapti daugiausiai numynusia įstaiga ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.

null
KOP vadas dalyvauja Europos Karinių oro pajėgų vadų konferencijoje
2015-05-08
img

Gegužės 6-8 d. Karinių oro pajėgų vadas plk. Audronis Navickas dalyvauja Europos Karinių oro pajėgų vadų konferencijoje (angl. - The European Air Chiefs Conference (EURAC)), Italijoje.

null
Mirė LK KOP Aviacijos bazės karys srž. Egidijus Paliukas
2015-04-28
img

Š. m. balandžio 25 d. vykdydamas tarnybą mirė ilgametis Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės oro operacijų grupės Sraigtasparnių eskadrilės Gelbėtojų skyriaus gelbėtojas srž. Egidijus Paliukas.
Balandžio 27 d. 16.30 val. velionis yra pašarvotas Meškuičių Kultūros namuose.

null
Oro gynybos batalione vyko paskaita „Savęs ir savo galimybių pažinimas“
2015-04-28
img

Š. m. balandžio 28 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione (OGB) lankėsi Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Enrika Margienė, kuri pravedė paskaitą psichologine tema, paįvairindama ją praktiniais užsiėmimais.

null
Oro gynybos bataliono štabo pratybos – "Saulės Smūgis 2015“
2015-04-27
img

"2015 m. kovo-balandžio mėnesiais separatistai pradėjo sabotažo veiklą viename iš Lietuvos jūrų uosto bei keliuose oro uostuose. Buvo sugadinta dalis ryšio ir radarų antenų, navigacinių įrenginių. Kariniams tikslams buvo ketinama panaudoti keli užgrobti orlaiviai." - tai tik ištrauka iš pratybų scenarijaus. Š. m. balandžio 21-24 dienomis Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione (OGB) vyko bataliono štabo karių oro gynybos operacijų planavimo pratybos "Saulės Smūgis 2015".

null
Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos I radiolokacinio posto kariai dalyvauja edukacinėse ekskursijose
2015-04-27
img

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos I radiolokacinio posto (toliau - RLP) (Aukštadvaris), kariai ne tik vykdo kovinį budėjimą, t.y. dvidešimt keturias valandas per parą, septynias dienas per savaitę užtikrina patikimą Lietuvos Respublikos oro erdvės stebėjimą ir kontrolę turima technika, bet ir laisvu nuo budėjimų metu dalyvauja edukacinėse ekskursijose.

null
KOP Štabas dalyvavo akcijoje "DAROM"
2015-04-24
img

Karinių oro pajėgų štabo (toliau - KOP) kariai ir darbuotojai prisijungė prie jau septintą kartą Lietuvoje organizuojamos akcijos DAROM.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media