Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Šaudymo varžybos, skirtos karo aviacijos lakūnui kpt. Romualdui Marcinkui atminti

2010-04-22
image

2010 m. balandžio 21 d., Gaižiūnų poligone, Jonavos raj., įvyko tradicinės Karinių oro pajėgų (toliau KOP) šaudymo varžybos, skirtos karo aviacijos lakūnui kpt. Romualdui Marcinkui atminti.

 

Varžybose dalyvavo penkios komandos - KOP štabo, Aviacijos bazės, Ginkluotės ir technikos remonto depo, Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos ir Oro gynybos bataliono.


Varžybų dalyviai varžėsi šaudydami iš pistoleto PM ir pusiauautomatinio šautuvo M14.


Šaudymui iš pistoleto vadovavo kpt. Virginijus Isoda ir saugos instruktoriai vrš. Audrius Klimavičius ir vrš. Gintautas Matusevičius.


Šaudymui iš pusiauautomatinio šautuvo - kpt. Saulius Kalinauskas ir saugos instruktoriai vrš. Giedrius Stanislovaitis ir vrš. Saulius Ižganaitis.

 

  


Varžybų vyr. teisėjas - kpt. Renatas Paleckis, teisėja mjr. Svajonė Akulauskienė, sekretorė kpt. Renata Pukinskienė.

Šaudymo iš pistoleto varžybas laimėjo Ginkluotės ir technikos remonto depo komanda surinkusi 301 tašką, antroje vietoje liko Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos komanda su 225 taškais, treti buvo Aviacijos bazės šauliai surinkę 208 taškus.


Asmeninėje įskaitoje šaudydamas iš pistoleto nepavejamas buvo kpt. Deividas Mikalonis (Depas) surinkęs 162 taškus iš 200 galimų. Antras liko taip pat Ginkluotės ir technikos remonto depo šaulys kpt. Romualdas Sinkevičius nuo savo kolegos atsilikęs 23 taškais (139 taškai). Trečioji vieta atiteko Aviacijos bazės kariui kpt. Dainiui Jazdauskui (126 taškai).

 

  
  

 

Šaudant iš pusiauautomatinio šautuvo geriausieji buvo Oro gynybos bataliono kariai surinkę 362 taškus, antrieji liko Ginkluotės ir technikos remonto depo šauliai tik vienu tašku nusileidę laimėtojams (361 taškas), tretieji šįkart liko Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos kariai surinkę 336 taškus.

 

Asmeninėje įskaitoje taikliausias buvo vyr.ltn. Artūras Jarašius (OESKV) surinkęs 155 taškus, surinkęs tiek pat taškų, tačiau mažiau 10-ukų Ginkluotės ir technikos remonto depo šaulys kpt. Kostas Mačiokas liko antras, trečias liko KOP štabo komandos šaulys srž. Tomas Pučinskas su 142 taškais.

 

 

 

Absoliučioje įskaitoje antrus metus iš eilės geriausiais tapo Ginkluotės ir technikos remonto depo kariai surinkę 662 taškus, jie ir išsivežė pereinamąją taurę. Antroji vieta atitiko Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos komandai surinkusiai 561 tašką. Treti liko Oro gynybos bataliono šauliai surinkę 516 taškų.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media