Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Prancūzų kariai organizavo atsisveikinimo boulingo turnyrą

2010-04-21
image

2010 balandžio 19 d. likus porai savaičių iki misijos pabaigos Šiauliuose dislokuoti NATO greitojo reagavimo oro policijos misiją vykdantys Prancūzų KOP kariai organizavo Aviacijos bazės kolegoms atsisveikinimo boulingo turnyrą. Į turnyrą prancūzai kvietė visus kolegas su kuriais tiesiogiai teko bendrauti misijos metu: medikai kvietė lietuvius medikus, viešųjų ryšių karininkas kvietė Aviacijos bazės kolegas ir t. t. Turnyro metu buvo ne tik žaidžiama, bet ir neformalioje aplinkoje dalinamasi įspūdžiais iš misijos. Vakaro metų prancūzų kariai ragavo lietuviškus patiekalus, patys „drąsiausi" ragavo rūkytas kiaulė ausis. Daugumai svečių patiko kepta duona su česnaku ir lydytu sūriu. Vakaro pabaigoje prancūzų kariai atsidėkodami lietuvių kolegoms už šilumą ir svetingą patirtą visos misijos metu įteikė atminimo dovanėles.

 

  
  

 

Prancūzijos kariai NATO oro policijos misijoje Baltijos valstybėse dalyvauja jau antrą kartą. Prieš tai jie patruliavo 2007 metais. Dabartinę, antrą, prancūzų pamainą sudaro apie 140 karių, kurių dauguma yra atvykę iš Prancūzijos karinių oro pajėgų 103-ios aviacijos bazės, kuri yra įsikūrusi netoli Cambrai miesto šiaurinėje šalies dalyje. Prancūzijos misija baigiasi balandžio pabaigoje, ją perims lenkų kariai.

 


Teksto autorius psk. Alvydas Tamošiūnas
Nuotraukų autorius Antanas Gedrimas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media