Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Paroda apie Vytautą Lapėną pristatyta ir Aviacijos bazės kolektyvui

2010-04-22
image

Balandžio 15 d. Aviacijos bazėje buvo pristatyta paroda apie legendinį lakūną Europos akrobatinio skraidymo čempioną Vytautą Lapėną. Parodą pristatė parodos autorius fotografas Andrius Repšys.


Įspūdingos nuotraukos apie legendinį lakūną, instruktorių, mokytoją Aviacijos bazės sraigtasparnių eskadrilės pilotų iniciatyva buvo atgabenta ir pakabinta Aviacijos bazės štabe dar praeitą savaitę. Parodos pristatymo metu apie Vytautą Lapėną prisiminimais pasidalino ne tik nuotraukų autorius, bet ir Karinių oro pajėgų kapelionas mjr. Virginijus Veilentas. Prisiminimuose Vytautas buvo minimas kaip nuostabus žmogus, geras mokytojas, tikras draugas, „Žmogus paukštis". Jie apie V.Lapėną sakė, kad tai buvo ne tik nepaprastai talentingas lakūnas, bet ir didžios dvasios žmogus, kuris kiekvienam sugebėdavo parodyti dėmesį, suprasti.

 

 


Bazės kolektyvui taip pat buvo parodytas Igno Repšio režisuotas filmas apie Vytautą Lapėną „Žmogus paukštis".


Kone kamerinėje aplinkoje Aviacijos bazės bendruomenė susirenka jau nebe pirmą kartą. Panašaus pobūdžio renginiuose organizuojami įvairių istorinių, biografinių filmų apie aviaciją pristatymai, susitinkama su Lietuvos aviacinės bendruomenės žmonėmis.

 

Teksto ir nuotraukų autorė Ligita Imbsienė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media