Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pranešimas iš Nacionalinio transplantacijos biuro

2009-12-16

2009 m. gruodžio 14 d. 22. 50 val. iš Nacionalinio transplantacijos biuro prie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos koordinatoriaus buvo gautas prašymas dėl KOP sraigtasparnio panaudojimo transplantuojamų organų pergabenimui iš Klaipėdos Jūrininkų ligoninės į Vilnių.


KOP vadovybei pritarus, priimtas sprendimas organų bei medicinos personalo pervežimui panaudoti I Paieškos ir gelbėjimo posto budinčią įgulą Nemirsetoje (įgulos vadas kpt. Raimondas Rabačiauskas) su sraigtasparniu Mi-8(borto numeris - 24).


Informacija apie planuojamą užduotį, meteorologines sąlygas perduota I PGP įgulos vadui.


Nacionalinio organų transplantacijos koordinatorius kelis kartus patikslino planuojamą pakilimo laiką, kuris ir buvo gruodžio 15 d. 10. 30 val., maršrutu Klaipėdos Jūrininkų ligoninė - Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas - Vilniaus tarptautinis oro uostas, kur KOP sraigtasparnio sėkmingai nutūpusio 12.55 val. laukė Greitosios medicinos pagalbos automobilis su transplantuojamais organais skubiai išvykęs į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas.

 

KOP viešųjų ryšių vyr. specialistas Gintautas Deksnys

2013-03-21 05:07

xljigeksx

q7VjZM , [url=http://wgsytkfjxcwe.com/]wgsytkfjxcwe[/url], [link=http://ypjbvmmmkwez.com/]ypjbvmmmkwez[/link], http://dvzpuuyekoxo.com/
2013-03-19 14:01

Chartric

Wow! Talk about a posting kncoknig my socks off!
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media