Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nominacija „Mūsų garbė“

2009-12-14
image

2009 m. gruodžio 11 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla 75-ųjų įkūrimo metinių proga Lietuvos kariuomenės viešųjų ryšių darbą įvertino nominacija „Mūsų Garbė" už nuoširdų, kūrybišką, sistemingą bendradarbiavimą su mokykla ir prasmingas pilietiškumo pamokas moksleiviams, ugdant jų vertybines nuostatas, pagarbą savo tautos tradicijoms bei Lietuvos aviacijos istoriniam paveldui.

 

„Žmogaus garbė nepavaldi kitam, garbė jame pačiame ir nepriklauso nuo viešosios nuomonės: ją apgins ne kardas, o sąžiningas ir nepriekaištingas gyvenimas, ir grumtynės tokiomis sąlygomis nenusileidžia bet kokio kitokio mūšio didvyriškumui", ‒ tokiomis Žano Žako Ruso mintimis mokyklos direktorė Danutė Šliužienė iškilmėse apibudino ir pristatė šią nominaciją.

 

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla aktyvi ir iniciatyvi daugelio bendrų projektų su Lietuvos kariuomene bendraautorė ir vykdytoja, nuosekliai ir išradingai ugdanti pilietiškumo ir tautinės savimonės pagrindus moksleivių mokymo procese.

 

Neatsitiktinai, 2007 metais ši mokykla tapo VI tarptautinės moksleivių rašinių konkurso, skirto Lietuvos karo aviacijos įkūrimo 89-osioms metinėms, paminėti nugalėtoja.

 

Džiaugiamės šiuo tauriu ir nuoširdžiu moksleivių ir pedagogų kuklaus mūsų darbo rezultatų įvertinimu.

  

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media