Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvių ir vokiečių karo aviatoriai aplankė Šiaulių apskrities kūdikių namų auklėtinius

2009-12-28
image

Gruodžio 23 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės kariai ir darbuotojai šv. Kalėdų išvakarėse aplankė Šiaulių apskrities sutrikusio vystimosi kūdikių namų auklėtinius.

 

Svečiai atvyko su dovanomis - saldumynais, drabužėliais. Artėjančių švenčių proga kariai po rožę taip pat įteikė kiekvienai kūdikių namų darbuotojai.

 

Didžiąją vizito laiko dalį svečiai praleido žaisdami su vaikais, kartu dėliodami kaladėles ir apžiūrėdami mėgstamiausius mažųjų žaislus. Atsisveikinant vaikai kariams padovanojo savo pačių rankdarbių.

 

Guodžio 22 d. vaikus buvo aplankę ir NATO oro policijos misiją atliekantys Vokietijos karinių oro pajėgų kariai. Kariai padovanojo simbolinį čekį su labdaringos akcijos metu surinkta 4 tūkst. litų suma. Dalį sumos paaukojo Vitmundo miesto bendruomenė, iš šio miesto yra atvykę vokiečių kariai, kita sumos dalis buvo paaukota misijos metu pačių karių. NATO oro policijos misijoje Vokietijos kariai dalyvauja trečiąkart.

 

 

  
  

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media