Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo lakūnai padėjo mergaitei išsipildyti svajonei

2009-12-18
image

2009 gruodžio 18 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje išsipildė mažametės mergaitės Kornelijos svajonė - skristi lėktuvu. Labdaros ir paramos fondas „Algojimas" padedantis šeimoms turinčioms neįgalius vaikus paprašė LK KOP padėti nuo 3 metukų sergančiai mergaitei patirti skrydžio džiaugsmą.


Kornelijos mama Virginija pasakojo, kad Kornelija gimė sveika, tačiau būdama 3 metukų sunkiai susirgo, oda pasidarė marga, pražilo, dar po metų susirgo cukriniu diabetu. Kaip ir kiekvienas vaikas turi begalę svajonių ir norų, atskiras pasiseka įgyvendinti geriems Kalėdų seneliams, tačiau šiuo metu buvo pagrindinė svajonė - skristi lėktuvu, pakilti virš debesų ir pažvelgti į žemę, į namus ir žmones iš paukščio skrydžio...


Aviacijos bazėje mergaitė buvo paskraidinta su „Letov L-410 UVP Turbolet" lėktuvu. Viso skrydžio metu mergaitė šypsojosi, o išlipusi buvo pilna neišdildomų įspūdžių. Kornelijai žmonės atrodė mažesni nei skruzdėliukai ir žadėjo tai pavaizduoti savo piešiniuose. Po skrydžio visa lėktuvo įgula pasirašė ant L-410 lėktuvo plakato, kurį įteikdami mergaitei pasveikino ją su pirmuoju skrydžiu. Mergaitė karo lakūnams atsisveikindama padovanojo savo piešinį.

  

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media